Resme baktiginizda aklinizdan neler geciyor...

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Ben şunu anladım:
kadınlar daha aklı başında olduğu için ayrıntısıyla ve zekice inceliyor adamı.
Fakat adam biraz "düz" düşündüğü için 5 yaş boyama kitaplarındaki 'noktaları birleştir ve bir aslancık çiiz!' alıştırmalarındaki kadar basit düşünüyor ve o kadar kolay zannediyor kadını.

cemree

=)=)
V.I.P
Şuan farklı bir açıdan bakmayı deneyim ...

İlk yorumum birbirlerini tamamlamalarıydı fakat şuan; kadın erkeğin düşüncelerini fikirlerini bakış açılasını çözmeye anlamaya çalışırken, erkek kadının fiziğini vücudu çözüp anlamaya çalışıyor...

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
kadınlar erkeklerin kafasının dolu olmasını erkeklerde kadınlarının vücudunun dolu olmasını istiyor..her iki cins birlerinde boş gördükleri noktaları , tamam olan yerlere uydurarak vücuttaki olağan akışıda bozmadan ,kendi istedikleri kalıba sokma düşüncesiyle hareket ediyor,asıl mesele hiç bir şeyi ilk görüp bizi etkileyen haliyle bırakmayıp bir yerlerini düzeltmeye çalışmakla cereyan ediyor..

~Esinti~

Yoğurda sütü bozuk dediler. Gitti ayran oldu
Özel üye
Kadın erkeğin kafa yapısıyla imtihan edilir.. Erkek ise kadın vücut yapısıyla imtihan edilir.. Kimler ne kadar başarılıdır muamma...

Beyfendi

Kaf Kef
Özel üye
Resmi gunun resminden kopyaladim cok hosuma gitti...ilk aklima gelen erkegin bedene kadinin beyne onem verdigiydi...siz ne dusunuyorsunuz resim hakkinda....

Sonuçta Gene düşündüğünün Cevabını Vermişsin Kadın neden Beyine önem versinki Burda anlatılmak istenen erkek beyinen düşünür kadın kalpten düşünür yani bundan dolayıdırki kadınlar mantıkları ile hareket edemezler.

Beyfendi

Kaf Kef
Özel üye
ÖRNEKLEME YAPILIRSA
  • Kadın Erkeğin Kafasına Girmeye Çalışır,
  • Erkek Kadının Koynuna Girmeye çalışır,
  • Erkek beyinen mantıkla düşünür geleceğini düşünceleri ile çizer.
  • Kadın Masumdur kalpten düşünür mantık aramaz olması istediği gibi hareket eder,
  • Erkek Kafasındaki düşünceri açığa kavuşturduğu zaman karşındaki kadını tamamlar,
  • Kadın Bir Erkeği Kazanmak için onun Düşüncelerini güçlendirip Kafasında soru işaretlerini Kaldırmalıdır
Düşündükçe mana çıkıyor