Reddedilmenin dayanılmaz Acısı

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Neden oluyor tüm bunlar...Niçin insanlar seviyorum dedikleri insan ile ilişkileri kopunca tamamen o koca kafalarının içinde ki fındık kadar beyinleri sırf salaklığa işliyor..Niçin bunu yapıyorsun bana...

Niçin ? Niçin beni karalamak tek amacın ...Niçin anlayıp dinlemeden kendi sorularını kendin cevaplıyosun

...Niçin mi söyleyim sana o halde...

Çünkü seni reddettim..Belki hayatım da hayatımda ilk defa bu kadar cesur oldum ve ilk canımın yandığı anda terketme cesaretini gösterdim...Acımadım yoksa acınacak hale düşecektim yine...

Yine şizofrence şiirler yazacaktım ve yine küfürler sıralayacaktım ard arda yazılarım da...

Niçin ?

Çünkü seninle olmadım...Seni ve vücudunu reddettim...Kanına dokunmuş olmalı değil mi ?

senin tadına bakmadım,vucudunun ne kadar güzel olduğunu söylemedim bilmem kaçıncı orgazm sigaramı içerken...Kanına dokundu değil mi sefil yaratık....Oysa ki deliler gibi beraber oldugum

insanlardan tek farkın bile yok sanıyordun değil mi ? Hatta kendini hayatıma girenlerin en iyisi en muhteşemi olarak adlandırıyordun...Niçin biliyor musun tüm bu yaptığın rezillikler? Seni en büyük silahın olan kadınlığını istemediğimi ve iğrenç tiksinç düşünce tarzının kadınlığını gölgede bıraktığını bir tokat gibi vurdum yüzüne...

Canın yanıyor bu yüzden,saldırmak istiyorsun bana...

Bu yüzden sanki seninle deliler gibi beraber olmuşcasına yalvarıyorsun bana...Halbu ki eline bile dokunmadım...Beni tehdit ediyorsun,sakın küfürlü yazılar yazma diye...yazıyorum işte...

Ben sana küfür etmek istersem ederim güzelim,tıpkı senin olmak istemeyipte olmadıgım gibi...

Ben basit bir kadınla beraber olmam güzelim...Hormonlarım uğruna beynime ve değerlerime ihanet edemem...

Ben dunyayı senin gibi bacaklarımın arasında yaşamıyorum

Ben buyum...Ben buyum..Ben sadece ama sadece buyum... Eski sevgilisini karalayarak kendi onurunu yücelttiğini sanan bir ahmakla sevişemezdim...Onu arzulayamam....

Hatunum bana vucut değil akıl oyunları yapmalı... Beni kadınlığı ile değil,aynı zamanda

beyni ile doyuma ulaştırmalı...Beni beyni ile kadınlığını birleştirerek kendimden geçirmeli...

Bana beyin orgazmı yaşatmalı anlıyor musun ?

Al senin olsun...Şİzofrence yaş. yoldaş olsun bu nefret dolu kelimelerim...

Bir tokat olsun bu yazdıklarım,kadınlığını tokatlasın bir ömür boyu.