• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Recep İvedik Oyun Oluyor

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Recep İvedik karakteriyle Türk sinemasının en çok izlenen filmine imza atan Şahan Gökbakar, önceki gece bir TV progr¤¤¤¤¤ konuk oldu. Filmin başarısının ardından özgüveninin arttığını söyleyen Gökbakar, 10 gün sonra "Recep İvedik 2" filminin çekimlerine başlayacaklarını ifade etti. Gökbakar, ayrıca Recep İvedik'in PlayStation'da oynanabilecek bir oyun haline geleceğini de açıkladı.

LoSt_LoVe

Forum Onuru
biraz önce ben haberi okuyodum.Bana böylesine saçma seviyesi düşük bir filmin Gişe yapmış olması zaten saçma geliyor.Birde oyunu çıktı.İnsanlar gerçek komedi nedir unutmuşlar belden aşağı espirilere gülmeye başlamışlar.Sevinsinler bari birde oyunu çıkıyor.

MRMİC

Uzman
Demekki insanların gülmeye çok ihtiyacı var genel bi depresyon söz konusu zaten..
Ama bu şahan denilen heriften nefret ediyom filminide izlemedim 2 parmak hareketi 2 küfür tamam trilyonlar cepte..Gözümüz yok allah daha çok versinde,izleyici olarak hak edene hak ettiğini vermek lazım diye düşünüyorum...