Kaynak ikonu

Rapid express en48 eu *

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Rapid express en48 eu.Rapid yardımcı programı. - Rapid express en48 eu.Rapid yardımcı programı.

Rapidden çok mu dosya indiriyorsunuz?Premium üyeliğiniz yok mu?

Size bu konuda çok katkı sağlayacak harika bir program.Tabi bu programla sınırsız download yapabilirsiniz demiyorum.Ne diyorum.Bu programı indirip kuruyorsunuz.Daha sonra indirmek istediğiniz rapid linklerini listeye yapıştırıyorsunuz..O dosyayı indiriyor bekleme süresini (15 dakika)bekliyor.Süre bitince tekrar başlıyor.Siz karışmıyorsunuz Azami kaç tane link eklenebilieceği konusunda bir fikrim yok ama ben 28 adet eklemiştim...

Açıklamanın devamı için tıklayınız...

Düzenleyen yönetici:

e-PaCk

Forum Gururu
DODAJ’a basıp çıkan kutucuğa linkleri alt alta ekleyebilirsiniz. Linkleri ekledikten sonra tekrar DODAJ’a basıp kutuyu kapatıyoruz.

POBIEIZ’e basarak indirme işlemini başlatıyoruz.

’USUN tuşu ile de silmek istediğimiz linki seçip siliyoruz.

Az önce indirdim gerekmişti de sonra biraz araştırma yaptım lakin kendim çözemedim programı. Yukarıdakiler de çevirisi işte. Umarım işinize yarar.

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Ben çok sık kullanıyorum.
Dediğin gibi dodaja (+) basarak açılan kutuya indirmek istediğiniz rapid linkinin (sadece rapidte yüklü dosyalar için) adresini yapıştırıyorsunuz.Eğer daha önce linki/leri kopyaladıysanız dodaja basıldığında kutucukta hazır geliyor.Acılan penceredeki dodaja basarak adres bölümüne ekleniyor ve pobierze basarak yükleme başlıyor.Zaten bu kadar bilgi dosya indirmek için yeterli.

(E-pack sormak istediğin yer varsa yardımcı olmaya çalışırım.)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Şu an 198 MB boyutunda ve 2 part halinde bir program indirmeyi başlattım. Hangi dizine iniyor hocam dosyalar. (Normalde indirmek için premium üyelik istiyordu, mecburen bu programla başlattım download işlemini)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Kullanacak arkadaşların bilgisine. Siz ayar yapmazsanız dosyaları programın kurulu olduğu dizine indiriyor.

C:\Program Files\Rapid Express