Ramazan'a Özel Çerez Hatim 5

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
Her ramazanda yoğun olarak gelir bu cüz okumalarını organize eder sonra yine usulca kaybolur bu @yeşüLL :) Valla bravo diyorum, hani bana da öğretecektin eski yazıyı okumayı askıda kaldı öylece ya :)

Sana sevgilerimi sunuyorum sayın adminim. =GG Amma velakin bu gemi de yol alabilmemiz için senin de bir taraftan küreği kavraman lazım.Zaten başladığımızda akıntıya doğru gideceğimiz için,bir de sen geçen yıllardaki gibi yaparsan okyanus ortasında kalırız.=BB

Düzenleyen yönetici:

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
01.CÜZ = arz-ı hal (okundu)
02.CÜZ = arz-ı hal (okundu)
03.CÜZ = arz-ı hal (okundu)
04.CÜZ = arz-ı hal (okundu)
05.CÜZ = arz-ı hal (okundu)
06.CÜZ = arz-ı hal (okundu)
07.CÜZ = arz-ı hal (okundu)
08.CÜZ = arz-ı hal (okundu)
09.CÜZ = arz-ı hal (okundu)
10.CÜZ = arz-ı hal (okundu)

11.CÜZ = berenn
12.CÜZ = berenn
13.CÜZ = berenn
14.CÜZ = sitem (okundu)
15.CÜZ = sitem (okundu)
16.CÜZ = sitem (okundu)
17.CÜZ = sitem (okundu)
18.CÜZ = sitem (okundu)
19.CÜZ = sitem (okundu)
20.CÜZ = sitem (okundu)

21.CÜZ = sitem (okundu)
22.CÜZ =
23.CÜZ =
24.CÜZ =
25.CÜZ =
26.CÜZ =
27.CÜZ =
28.CÜZ =
29.CÜZ =
30.CÜZ =

Arkadaşlar ilgilenen arkadaşlardan Allah razı olsun. Benim her defasında bunu başlatmamın amacı manevi olarak da bir şeyler paylaşabileceğimize inanmamdan dolayıydı.Allah razı olsun Çerezforum üyeleri yarı beni yarı yolda da bırakmadı. Malumunuz oturduğumuz zaman bilgisayar başına çoğunlukla zamanımızı israf ediyor ve bize katkısı olmayacak şekilde kullanıyoruz.Yarın bir gün bunlar önümüze serildiğinde en azından birbirimizi böyle güzel bir etkinliğe vesile etmememiz inşallah bizim yanımıza kar kalır. Allah razı olsun süratli okuyan katkı sağlayan arkadaşlarımız var. Ama yavaş okuyanlar da 1 cüz bile alarak kendilerini aşabilirler.Olmadı onu bile paylaşabilirler. Amaç bir yerlerden başlamak.Ben isterim ki bir iki fark etmez, şu sıralar buralarda olan arkadaşlarımız katılabilsinler.Bu 5. . 6 da olur inşallah 7 de. 5 e katkımız olmazsa 6 ya olsun, olmadı 7 ye yetişelim. Ama iki günü birbirine eşit olan zarardadırı düşünerek bir yerden dahil olalaım inşallah. =GG

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Ben sizin gibi hızlı okuyamıyorum ancak aldıklarımı bitiririm sorun olmaz dimi geç biterse:)

ikinci bir hatmi yapmak isteriz doğrusu..acele edersen bizim açımızdan iyi olur artı okudukça hızlanıyor insan..ikinci hatimde okumadığımız diğer cüzleri alır tamamını okumuş oluruz inş..

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
annemle,abalmda alır yeni hatimden onların hatimleri de 2 güne kadar biter...
@BeReNN okuyorsun bu yeter,hızlı veya yavaş sorun değil Allah kabul etsin:)

Düzenleyen yönetici: