Profilinize arkaplan resmi

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Aslında bu tür özelleştirmelere uzağım ancak geçenlerde @Çağlayağmur bu konu ile ilgili soru sorunca nereden yapılıyormuş diye merak edip baktım :)

Belki siz de profilinize arkaplan resmi yüklemek isteyebilirsiniz. Örnek benim profilim, eklediğim resim de alttaki arkaplan örneği.

Küçük resim otomatik olarak çoğaltılıp arkaplanı kaplar. Gerçi tek resim yükleme durumu da var ancak biraz karmaşık kodlarla uğraşmanız gerekir.

Siz de profilinize arkaplan resmi yüklemek istiyorsanız şu adımları izleyebilirsiniz.

• Profilinize girin ve Profilinizi Özelleştirin butonuna tıklayın.
  • Aşağıdaki resimde gösterilen "Page Background" satırına ilgili resmin URL sini girip kaydedin.
  • Son aşamada değişiklikleri kabul etmeniz gerekiyor hepsi bu.

Bu safadan diğer bölümlere de arkaplan resimleri atayabilir, renk ve yazı tiplerini değiştirebilirsiniz.

Son düzenleme:

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
bunların ışıltılı olanlarına bayılıyorum,hareketlilerine ama başım dönüyor gibi olduğundan yapmıyorum:D

edit:beceremem zaten:D

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Arkaplan yapmıştım bende bi keresinde ama @arz-ı hal 'in dediği gibi gözümü aldığından arkaplan kullanmadan sadece renklerle kullanıyorum:)

Düzenleyen yönetici:

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
@ZeyNoO öyle bacımm gözlerim zaten sorun çıkarıyor o yüzden bakamıyorum:(
yoksa çok güzeller,bayılıyorum:))

Düzenleyen yönetici:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Işıltılı olanlar evet göz alıyor. Resimleri ya da renkleri soft renklerden seçmek çok daha mantıklı bence.