• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Pokemon Go Hileleri

7n1aLgZ.jpg

Oyunun en önemli özelliklerinden birinin oyuncuları dışarı çıkarması veyürütmesi olduğunu biliyoruz. Tam da bu nedenle Pokemon GO oyuncuları hileli yöntemler bulmaya başlamışlar bile.

Şimdiye kadar bilinen en büyük hile Android cihazlar için geçerli olan sahte konum belirlemenizi sağlayan Fake GPS uygulamaları.

Bu uygulamalardan birini telefonunuza kurduktan sonra konumunuzu değiştirerek çatlamaya bıraktığınız yumurtalarınızı daha hızlı çatlatabilirsiniz.


UYARI:Her oyun firmasında olduğu gibi eğer hileye başvurursanız oyundan tamamen atılmanız mümkün. Bunu tespit ettikleri an sizi oyundan atacakları da kullanım koşullarında yer alıyor.

UYARI:Şuan ülkemizde yasal olarak yayına girmemiştir.Dışardan apk ile indireceğiniz taktirde eposta,kamera vs verilerinizin çalınabileceğini UNUTMAYIN.


UYARI:Lütfen araba kullanırken bu oyunu oynamayınız.Yakalayacağınız bir kaç sanal pokemon gerçek hayatımızda can kayıplarına neden olabilir.
 
Top