Ortaokul Öğretim Programlarını Indir

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Aşağıdaki listeden tercihinize göre Ortaokul Öğretim Programlarını indirebilirsiniz. Tablonun sağ tarafındaki İndire yazan linklere tıklayarak ihtiyacınız olan öğretim programını bilgisayarınıza indirebiirsiniz.

Öğretim KademesiProgram Adıİndir
Ortaokul ProgramıKur´an-ı Kerim Dersi (5-8. Sınıflar) Öğretim Programıİndir
Ortaokul ProgramıHz. Muhammed´in Hayatı Dersi (5-8. Sınıflar) Öğretim Programıİndir
Ortaokul ProgramıMatematik Uygulamaları Dersi(5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programıİndir
Ortaokul ProgramıYaşayan Diller ve Lehçeler Dersi (Kürtçe) Öğretim Programıİndir
Ortaokul ProgramıYaşayan Diller ve Lehçeler Dersi (Adığece ve Abazaca; 5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programıİndir
Ortaokul ProgramıYazarlık ve Yazma Becerileri Dersi ( 5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programıİndir
Ortaokul ProgramıBilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi ( 5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programıİndir
Ortaokul ProgramıTemel Dinî Bilgiler Dersi ( İslam, 1-2) Öğretim Programıİndir
Ortaokul ProgramıTemel Dinî Bilgiler Dersi (İslam; 5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı (İmam Hatip Ortaokulu)İndir
Ortaokul ProgramıDrama Dersi (5 ve 6. Sınıflar) Öğretim Programıİndir
Ortaokul ProgramıZekâ Oyunları Dersi (5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programıİndir
Ortaokul ProgramıOkuma Becerileri Dersi Öğretim Programıİndir
Ortaokul ProgramıBilim Uygulamaları Dersi (5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programıİndir
Ortaokul ProgramıMatematik Dersi (5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programıİndir
Ortaokul ProgramıSeçmeli Hukuk ve Adalet Dersi Öğretim Programıİndir
Ortaokul ProgramıBeden Eğitimi ve Spor Dersi (5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programıİndir
Ortaokul ProgramıYaşayan Diller ve Lehçeler Dersi (Lazca 5, 6, 7 ve 8.Sınıf) Öğretim Programıİndir
Ortaokul ProgramıSpor ve Fiziki Etkinlikler Dersi (5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programıİndir
Ortaokul ProgramıMedya Okuryazarlığı Dersi Öğretim Programıİndir
Ortaokul ProgramıGörsel Sanatlar Dersi (5, 6, 7 ve 8. sınıflar) Öğretim Programıİndir
Ortaokul ProgramıYaşayan Diller ve Lehçeler Dersi (Gürcüce; 5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programıİndir
Ortaokul ProgramıRehberlik ve Kariyer Planlama Dersi Öğretim Programıİndir
Ortaokul ProgramıLatin Alfabesine Göre Hazırlanan Adıgece (5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programıİndir
Ortaokul ProgramıÇevre Eğitimi Dersi Öğretim Programıİndir

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.