• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ölene Dek Kalbimdesin

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Sana yazıldı bu yazi, belki okursun, belki de okuyamazsın ama ben yine de yazıyorum...

Yeni yeşermeye başlayan bir fidan doğuyor içimde, isterim ki bu fidanı sen sula sen büyüt senin sevginle canlanıp kök salayım.

Sevgine doğru bulayım istiyorum…

Lâkin zor.

Çok zor bu!

Anlatmak istediğim her şeyi yüzüne söyleyecek cesaretim yok onun için sana bu satırları yazmaya karar verdim…

Saklayamam söylemem gerek biliyorum onun için anlatıyorum…

Hayatımda ilk defa kıskançlık rüzgârları böylesine derin esti yüreğimde ilk defa yaşıyorum bu duyguları.

Ve de son defa!

Anladım ki ben seni sadece başka bir insandan değil her şeyden kıskanıyorum…

Sana bakan gözlerden, sana söylenen sözlerden.

Seni bir başkasıyla görmek bir yana, sen başkasından bahsettiğin de, onu seçtiğinde deliye dönüyorum...

Kendime zor hâkim oluyorum...

Hani sormuştun ya sen neden korkuyorsun diye bende sana kaybetmekten korktuğumu söylemiştim.

İşin gerçeği korktuğum tek şey seni kaybetmekti…

Seni kırmaktan çok korkuyorum, öyle mükemmelsin ki seni yitirme korkusu sarıyor bazen yüreğimi ve çaresiz olan bir insandan daha da aciz oluyorum işte o zaman.

Bu korkum yüzünden sana açılamıyorum bile hiçbir zaman da açılamayacağım zaten.

Konuştuğumuz günlerde seni görmek öyle büyü bir mutluluk veriyor ki bana koşup boynuna sarılmak istiyorum, ama yapamıyorum…

Sen bana bilmeden o heyecanı yaşatan hayatımdaki en güzel şeylerden birisin hayalini kurduğum sevgilim.

Ömrüm, canım, cennetim.

Evet, her şeyimsin sen benim.

Bugün yine seninleydim sen bilmeden o çok sevdiğimiz yere gittim, seninde seveceğini düşünerek seni de getirdim yanımda bendeydin beynimde, bedenimdeydin tüm varlığınla, tüm duygularınla hem de…

Ve sen gerçekten orayı çok sevdin, ellerimi tuttuğunda titriyordum, heyecandan kalbim yerinden çıkacaktı sanki nasıl çarpıyordu anlatamam…

Bana her aşkım dediğin zaman o dudaklarındaki tebessümü seviyordum ben.

Gözlerinde ki sevgi ve heyecanını görüyordum ve içim titreyerek seyrediyordum seni.

Geceleri ise rüya görüyordum ve sen bana kırmızı güller getiriyordun rüyalarımda.

Aşkım benim ne kadar güzel kırmızı güller vardı elinde.

Ama bundan daha önemli bir şey vardı.

Onlar senin sevdiğimin ellerine değmişti bu yüzden o kadar güzellerdi ve o güzel eller her gün hayalimde aynı güzellikte ki gülleri getiriyordu.

Her gece yeni den hiç bıkmadan usanmadan.

Ve ben her gece o güzel çiçeklere uzanırken ismin dudaklarımda haykırarak uyandım uykularımdan.

Uyku dediysem parça, parçaydı uykularım.

Ama ben senli anları sevdiğim için gözüm açık olduğu anlarda bile seni görüyordum daima yanı başımda.

Her an, her dakika.

Evet, sevdiğim belki bu yazdıklarım sana saçma gelebilir, gülüp geçersin ama bilmelisin ki sen benim için çok önemlisin, bu satırları okuduktan sonra belki benden nefret eder belki hiç görüşmek istemeyebilirsin…

Ama bil ki ben seni hayatımın her anında, her yerinde istiyorum…

Sonsuza dek!

Vazgeçilmezim ol… Vazgeçilmezin olayım…

Benden hoşlanmasan dahi beni güzel yüzünden mahrum etme çünkü seni çok seviyorum...

Öylesine seviyorum ki tarifi yok anlatılamaz buna imkân yok.

Ve sevgilim son sözüm.

Tek bir gerçek var oda sana olan aşkım.

SENİ SEVİYORUM.

Ve hep seveceğim…