Öğretmenler İçin Karne Görüşleri 2

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Karnelerin dağıtılacağı günün yaklaşmasıyla birlikte öğrencilerde olduğu kadar öğretmenlerde de heyecan başladı. Hangi öğrenciye hangi kanaat'i vereceği ve hangisine ne gibi telkinlerde bulunacağı konusunda ince eleyip sık dokuyan öğretmenler, karne görüşlerini doğru bir şekilde doldurmak için düşünmeye başladı. İşte öğretmenlerin öğrenciler için doldurabileceği birbirinden güzel karne görüşleri...

Okulun açılmasından bugüne gelişimini çok iyi buldum. Okumanın ve çalışmanın gerekli olduğuna inanmış olman çok önemlidir. Yaz tatilini gönlünce geçirmeni dilerim. İyi tatiller.

Düzenli çalışarak başarıya ulaşılacağını biliyoruz. Bu dönem sen de daha iyi çalıştın. Tatili yalnız dinlenmek olarak görmüyoruz. Kitaplar okumalı ve sosyal etkinliklere daha fazla katılmalıyız. Sevdiğimiz ve yararlı çalışmaları yapmaya devam etmeliyiz.

Planlı yaşamak hayatımızda çok önemlidir. Bilgiler fikir üretmek için gereklidir. Bilgileri de daha çok kitaplardan öğreniriz. Yaz tatili süresini gönlünce geçirmeni dilerim. Kitaplar güneşin olsun. İyi tatiller.

Düzenli yaşamak hayatımızda çok önemlidir. Beden için spor neyse, zihin için okumak odur. Bilgileri de daha çok kitaplardan öğreniriz. Müzik ruhun gıdasıdır. Başarılı bir dönemden sonra yaz tatilini gönlünce geçirmeni dilerim. İyi tatiller.

Planlı yaşamak hayatımızda çok önemlidir. Okumayı sevmek, hayattaki can sıkıcı saatleri güzel saatlere değiştirmektir. Bilgileri de daha çok kitaplardan öğreniriz. Başarılı bir dönemden sonra yaz tatilini gönlünce geçirmeni dilerim. İyi tatiller.

Planlı olmak ve düzenli çalışmak çok önemlidir. İnsan ne kadar çok okursa, o kadar çok büyüyeceğini bilmelidir. Bilgileri de daha çok kitaplardan öğreniriz. Spor bize güç katar. Başarılı bir dönemden sonra yaz tatilini gönlünce geçirmeni dilerim. İyi tatiller.

Planlı ve düzenli çalışmak çok önemlidir. Tatilini çok iyi değerlendirmelisin. Kitaplar okuyacağına inanıyorum. Tatilde güzel güzel oyunlar oynamalısın. İyi tatiller.

Başarılı bir dönem geçirdin. Tatil; okumak, spor yapmak, dinlenmek, resim ve sanatla ilgilenmektir. Gün görmek, aydınlanmaktır. Gönlünce sanatlı bir tatil geçirmeni dilerim. İyi tatiller.

Başarılı bir dönemin sonunda tatil hakkımızdır. Dinlenmeliyiz. Ancak, tatili nasıl değerlendirdiğimiz önemlidir. Okuma, sanat, spor, eğlence, hayvanların bakımı vb. tatilin önemli unsurlarındandır. Akıl ve bilim ışığın olsun. Gönlünce bir tatil geçirmeni dilerim. İyi tatiller.

İnanmak, başarı için önemlidir. İnandığın için başarılısın. Yaz tatilinde sanat, resim, spor, müzik, satranç vb. etkinliklere katılmakta yarar olduğunu biliyorsun. Kitap okumanın önemini yazmama bile gerek yok, çünkü www.sozunenguzeli.com senin kitap okuyacağını biliyorum. Gönlünce bir tatil geçirmeni dilerim. İyi tatiller.

Düzenli çalışmak seni başarılı bir öğrenci haline getirdi. Başarının devam edeceğine inancım tamdır. Sanatlı, sporlu, kitap okumalı güzel bir tatil geçirmeni dilerim. İyi tatiller.

Görev ve sorumluluklarını bildiğin için başarılısın. Spor, sanat vb. sağlığımız için önemlidir. Kitap okumayı hatırlatmama gerek yok. Akıl ve bilim ışığın olsun. Tatili gönlünce geçirmeni dilerim. İyi tatiller.

Hedef koymak, başarı için gereklidir. O nedenle başarılısın. Başarının devam edeceğine inancım tamdır. Tatilde kitap okumaya devam edersin. Sanat, spor, satranç, müzik vb. bizim büyümemizi sağlar. Gönlünce tatil geçirmeni dilerim. İyi tatiller.

Bilgilerimizle fikir üretiriz. Bilgi için en önemli kaynak kitaptır. Başarıların devam edecektir. Okumaya devam edeceğini düşünüyorum. Sanat, spor, müzik vb. sağlımız içindir. Akıl ve bilim ışığın olsun. Gönlünce 2016-2017 2. Dönem Öğretmen Karne Görüşleri | Sözünengüzeli tatil geçirmeni dilerim. İyi tatiller.

Kitaplar bilgi kaynağı, sanat aydınlığımızdır. Fikir bilgiden üretilir, bilgi kitaplardan. Sanat, spor, müzik vb. mutluluktur, gelecektir. Başarın devamlı olacaktır. Tatili gönlünce geçirmeni dilerim. İyi tatiller.

Planlı yaşamak hayatımızda çok önemlidir. Kitabın yaprakları, bizi aydınlığa götüren kanatlar gibidir. Bilgileri de daha çok kitaplardan öğreniriz. Spor bize güç katar. Başarılı bir dönemden sonra yaz tatilini gönlünce geçirmeni dilerim. İyi tatiller.

Düzenli çalışman seni başarıya taşıdı. Başarının devam edeceğine inancım tamdır. Sanatlı, müzikli, sporlu vb. günler mutluluktur. Oturma odasının en güzel süsü, kitapların bulunduğu yerdir. Kitap okumalı, güzel bir tatil geçirmeni dilerim. İyi tatiller.

Düzenli çalışman seni başarıya taşıdı. Başarının devam edeceğine inancım tamdır. Kitap sevgisi anlamlıdır. Sanatlı, müzikli, sporlu, kitap okumalı vb. günler mutluluktur. Güzel bir tatil geçirmeni dilerim. İyi tatiller.

Düzenli çalışmak seni başarılı bir öğrenci haline getirdi. Kitapları süs olarak dolapta tutmanın hiçbir değeri yoktur; çünkü o zaman kitapla diğer eşyalar arasında bir fark kalmaz. Başarının devam edeceğine inancım tamdır. Sanatlı, sporlu tatil geçirmeni dilerim. İyi tatiller.

Düzenli çalışmak seni başarılı bir öğrenci haline getirir. Kitap okumaya devam etmelisin. Başarının devam edeceğine inancım tamdır. Sanatlı, sporlu tatil geçirmeni dilerim. İyi tatiller.

Düzenli çalışman seni başarıya taşıdı. Hiçbir gemi bizi bir kitap kadar uzaklara götüremez. Başarının devam edeceğine inanıyorum. Sanatlı, müzikli, sporlu vb. günler mutluluktur. Güzel bir tatil geçirmeni dilerim. İyi tatiller.

Çalışmanın önemini biliyorsun. Kitap okumak bizim büyümemizi sağlar. Spor bizi güçlendirir. Tatilini gönlünce geçirmeni dilerim. İyi tatiller

İnanmak, başarı için önemlidir. İnandığın için başarılısın. Yaz tatilinde sanat, resim, spor, müzik, satranç vb. etkinliklere katılmakta yarar olduğunu biliyorsun. Rahat bir şekilde kitap okuyabileceğini düşünüyorum. Gönlünce bir tatil geçirmeni dilerim. İyi tatiller

Bilgi bizim fikir sahibi olmamızı sağlayacaktır. Doğru bilgi de bizi hedefimize ulaştırır. Sorumluluklarımızı bilmek önce kendimize saygımızdandır. Başarın devam etsin. Tatil okumak için çok önemli fırsattır. Tatili gönlünce geçirmeni dilerim. İyi tatiller.
 
Top