• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Oğlum EGE nin sizin için düşündükleri..1 cümle

Gizemli Cadi

Forum Gururu
Okuldan geldi ders çalışmak için odasına girdi.10 dakikada bir mola verdiği için yanımda bitti kendileri meraklı turşucu okumak zor geldiği için sadece RESİMLERE bakarak birer cümleyle sizlerin resimlerinizi yorumladı :) işte size site dışından EGE nin yorumları sizlere resmini yollamak istedim ama BU GÜN KENDİNİ HİÇ YAKIŞIKLI BULMUYOR...Unuttuğumuz üyeler için özür..Kendilerini hatırlatırlarsa yorum yapabilir MODUNDA OLURSA.... 1-KELEBEK Uzatsam elimi tutçak sanki 2-İlkNur kanatlamazsa denize cumburdak 3-KIRMIZI Masal Balonları yakalayalım mı 4-Schweppes elini yıkamış mı bari..Yumoş yumoş [Onunda KİRLOŞU var] 5-Yeşim434 Annesi basketbol kursuna göndermemiş herhalde Ağlamasın 6- Lost-Love Şundaki surata bak benimki Daha Beter...7-Safir Bu ne yahu ..Anladım sanki çiçek 8- Sorumsuz Kız kapıyı kapa yanlız sokağa çıkılmaz kaçırırlar vallah..aaaaaa kalpler 9-Jeriko ABOO Kitap okumam lazım 10-YORUMSUZ Fotoğrafçı benim gibi çekmiş yarısı yok 11-Sessiz Gemi iiişt aile var 12-Tatlı Cadı Benim gibi bunda da kurt var yerinde duramıyo 12-Arzum Kardeş istemiyom işteeee 13-ZUZU Yaşasın BJK Adamımsın EN BÜYÜK BJK [Babam duymasın bozuşuyoz sonra] annem beni tehdit ediyo..babana söylerim diye şantaja bak şantaja 14-Sherry Resim yapmak istiyorum çiçek böcek 15-Asi İngilizcemi yazıyo o kalpte 16-Zemheri manzara resmine benziyo 16-e-pack Tren gelirse işi yaş yandı 17-Çılgınım Bu yağmurda ne işin var dışarda bak biz anamızla oturuyoruz 18 - Cırcır böcee Aaaaaaa Anne Sensin 19-Admin Aha da babam gibi bakıyo öyle kötü kötü sanki dersimi yapmamışım :) :):) not kelimeler ağzından çıktığı gibidir olduğu gibi yazdım

Schweppes

Forum Tutkunu
4-Schweppes elini yıkamış mı bari..Yumoş yumoş [Onunda KİRLOŞU var]

Yıkamış yıkamış;O Cnm ya çok şeker yorumlar yapmış:);O
Kaç yaşında:)

sorumsuz

Forum Onuru
8- Sorumsuz Kız kapıyı kapa yanlız sokağa çıkılmaz kaçırırlar vallah..aaaaaa kalpler

hehe korkma kimse beni kacıramz çok güzel yorumlar yapmıs yahu :D:D

çılgınım_www

Forum Tutkunu
17-Çılgınım Bu yağmurda ne işin var dışarda bak biz anamızla oturuyoruz

valla zor oluyor yagmurlu havalarda dışarda yürümek ama ne yaparsın malum iş güç evde oturmama izin vermiyor:D bir de nedense ben evden ya da işyerinden ne zaman dışarı çıksam yagmur yagıyor yaw:D hele o Kadıköy yokmu :D ahh yagmur beni seviyor anlıcağın ege:D

buarada fotograf çekiyomuşsun demek ama nedense avatar resmin yok senin bak hiç yakıştıramadım :D

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
5-Yeşim434 Annesi basketbol kursuna göndermemiş herhalde Ağlamasın

Sen onu bana yollada ondan 1 yas buyuk oglum var onunla futbol oynar :)))

Gizemli Cadi

Forum Gururu
Çok uğraştık ama sonunda basketbol kursunda ..derslerini etkilemesin diye ama ters tepki yaptı dersler SÜPER oldu..EGE nin fendi Anne-Babasını yendi....