• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf oylamasi başladı  BURADAN  En güzel Yapay Zeka resmini seçiyoruz

Nostalji Diziler Sohbet ve Yorum Konusu

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Bilmiyorum ki ya zaten çok izlendiğini düşünmüyorum hiç yorum yapan bile yok bölümlere ama benim için özel dizilerdendi içimi huzurla dolduruyor ,Gülümsetiyırdu ,hikâyesi güzeldi
Evet ya bende cok sevdim superbabanin falan kalitesi dusuk olmasa onlar da oyle de iste kalitesi epey dusuk. Ikinci baharda harika ya onu sonuna kadar izlemistim mesela ?

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Evet ya bende cok sevdim superbabanin falan kalitesi dusuk olmasa onlar da oyle de iste kalitesi epey dusuk. Ikinci baharda harika ya onu sonuna kadar izlemistim mesela ?
Yaklaşık 6 sene önce bir kanal tekrarını vermişti o zaman izledim en son orada da ismi aklıma gelmedi Zabıta vardı ya intihar ediyordu ilaçları vitamin alır gibi alıyordu o sahne unutulmazdı
En kötü kalitede Süper Baba yine izlenir yeri ayrıdır ama şu an başka diziler var izlenecekler listemde

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Doksanları izlemiş miydiniz o diziyi de çok Sevmiştim ben ne yazık ki Seksenler kadar şansı olmadı keşke dedim 90 Karda TRT te yayınlansa daha ilk andan itibaren kaldıraç haklarını tahmin etmiştim