Nostalji Diziler Sohbet ve Yorum Konusu

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Ama senin ki aşırı ya inşallah Gülbeyaz dan sıkılmazsın ama tüm müziklere telif attılar kesin zaten dizinin tadı müzikleriydi ya :) nasıl tadı olacak bilemiyorum ki geçen sene kanalın biri yüklemişti sonra kaldırmış çok baktım bulamadım zaten adamın kanalı da tamamen kapanmış sonra :)
Muziklee kesilince bircok replikte kesiliyor ya oyle oluncada ne tadi kaliyor ne tuzu ☹

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Muziklee kesilince bircok replikte kesiliyor ya oyle oluncada ne tadi kaliyor ne tuzu ☹
Aynen çılgın bediş izliyorum telif attılar sahneye orada muhabbet dönüyor ama ses kısık olduğu için anlamıyırsun ne konuştuklarını kaç sahnesi böyleydi ya onun için en kötü kalitede izledim bölümleri hep hiç olmazsa izlediğimden bir şey anlıyorum

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
bi de şey vardı yaa beyaz gelincik çok severdim.keşke o da yeniden çıksa,zerda, asmalı konak,aliye, bunlar favori dizilerimdi.
Ay bunların hepsini izledim ben de şu beyaz gelinciği a 2 verdi ama tam anlamıyla izleyemedim önceden de çok takrarı verilmemişti zaten Zerda yı sık sık verdiler tekrarını Kanal 7 bile yayınlamıştı aynı şekilde Aliyeyı de kanalların vermesini beklersen ooo çok beklersin imkânın varsa netten bak ben de TV den izlemeyi daha çok seviyorum ama yapacak bir şey yok