NetWork Sonbahar Kış 2012-13 Koleksiyonu

Papatya

V.I.P
V.I.P


9tt96.jpgNetWork, Sonbahar-Kış 2012/13 Koleksiyonu’nda sunduğu modellerle sezonun trendlerini yakalamak isteyenlerin tercihi oluyor. NetWork’e geçen sezon dahil olan Zone, Touch ve Black line’larıyla çeşitliliğini arttıran marka, koleksiyonlarında sunduğu modellerle stil arayışında olanlara birçok seçenek sunuyor.

Kalem etekler…
NetWork, yeni sezonda sunduğu kalem etek modelleriyle kadınlara birbirinden şık kombinler yaratma fırsatı sunuyor. Hayatımıza tekrar giren kalem etekler bu sezon ofis kıyafeti olmaktan çıkarak günlük hayatın trend look’larından biri haline geliyor. Kullanım alanı genişleyen etekler farklı üst gruplarla kombinlenerek ister ciddi ister spor bir görünüme kavuşuyor.

Asya Rüzgarı…
Bu sezon ilhamını Asya’dan alan çiçek desenleri, renkler ve kimonadan esinlenilen modeller ön plana çıkıyor. NetWork mağazalarında rahatlığı ve renkleriyle dikkat çeken elbiseler her daim rahatlık arayanlara hitap ediyor.

NetWork, yeni koleksiyonunda sunduğu geniş aksesuar seçenekleriyle kışa renk katıyor. Bu sezon daha da ön plana çıkan aksesuarlar hem spor hem klasik giysilerle uyum içinde kombinleniyor. Clutch’lar, eldivenler, şapkalar ve kemerler her giysinin ayrılmaz bir parçası haline geliyor. Giyiminde küçük dokunuşlarla fark yaratmak isteyenlere sunulan aksesuarlar arasında renkli deri eldivenler ve büyük boy clutch’lar dikkat çekiyor.

NetWork, Sonbahar-Kış 2012/13 Koleksiyonu’nda sunduğu modellerle maskulen tarza yeni bir bakış kazandırıyor. Feminen aksesuarlarla kombinlenen maskülen modeller bu kışın göz alıcı silüetlerini oluşturuyor. Kesimleriyle fark yaratan renkli pantolonlar ve ceketler deri eldiven ve clutch’larla birleşerek kendine güvenen NetWork kadınının stilini yansıtıyor. Siyahın neon veya kışa enerji veren canlı renklerle birleştiği görünüm yeni sezonun vazgeçilmezi oluyor. Renk blokları ve geometrik desenler giysilere sade fakat etkileyici bir dokunuş katıyor.


 
Top