• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Nesi Meshur

Melek

Özel Üye
Özel üye
Munzur Suyu
Munzur Suyu, Ovacık'ın kuzeyinde yükselen Ziyaret Tepesinin eteklerinden doğar. Kuzey ve orta kesimlerinde yer yer çok eğimli bir vadide hızla akan Munzur Suyu, Ovacık düzlüklerinin ortasında batı-doğu yönünde akar. Çeşitli yönlerden gelen Havaçor, Mamuşağı, Şamuşağı, Kabuşağı, Nanikuşağı, Haçılı, Mercan, Merho, Kalan derelerinin sularını toplayan Munzur Suyu, merkez ilçede Pülümür Suyu ile birleştikten sonra güneye akar ve Keban Baraj Gölüne dökülür. Keban Baraj Gölüne kadar 144 Km.lik bir güzergâh izleyen Munzur Suyu saniyede ortalama 87 m3 su akıtmaktadır. Munzur Suyunun büyük bir bölümü Munzur Vadisi Milli Parkı sınırları içerisinde kalmaktadır.
alıntı
birde her derde deva alabalığı ile meşhurdur.

peki ya muğla'nın ?

BIYIKLI

V.I.P
V.I.P
Arkadaşlar yanlış anlaşılmışım. Özür diliyorum. Melek doğru söylüyor. Ama yinede açıklayıcı olmalıymışım. İyiki görmüşüm. Yoksa atlasaydım hakkımda yanlış düşünmüş olurmuş ''ahbeabi'' .
Hatalıyım. Yanlış anlaşılmışım.

Lüle Taşı Meşhur.

Yozgat' ın nesi meşhur.

ahbeabi

Uzman
Arkadaşlar yanlış anlaşılmışım. Özür diliyorum. Melek doğru söylüyor. Ama yinede açıklayıcı olmalıymışım. İyiki görmüşüm. Yoksa atlasaydım hakkımda yanlış düşünmüş olurmuş ''ahbeabi'' .
Hatalıyım. Yanlış anlaşılmışım.

Lüle Taşı Meşhur.

Yozgat' ın nesi meşhur.

Bıyıklı abim biz seni gözündeki ay yıldızla ve o güzel imzanla tanıdık ve öylede tanıyacaz.Kendine iyi bak.
Yozgatın kerkenez harabeleri (keykavus kalesi) meşhur
Bartının nesi meşhur