• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ne olur Evet de :)

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Celal : Aşkım, minik kraliçem seni çok seviyorum
AYSEGULUM :Ben de
CELAL :Benimle benimle benimle evlenir misin

AYSEGULUM:Ha ne diyosun sen lan ohaa Hayır olamaz asla
CELAL :Neden?!
AYEGUL :İçip içip döversin
CELAL :Yuh kızım ben alkol kullanmam ki döversem de adam değilim AYSEGUL :İnanamam ki Hayki
CELAL Yalancı mıyım ben sanki?

AYSEGUL :Lan sen kahveden çıkmazsın
CELAL :Okey, tavla bilmem öğrenirsem senle oynarım
AYSEGUL:Yok aman dur orda kalsın kumar da vardır şimdi sende
CELAL :Asla korkma benim çok da param yok da zaten altı üstü derdim saadet
AYSEGUL: Olmaz aşkım biraz sabret ben bu yaşta biraz taze sayılırım
CELAL :Gelir ben de kapının önüne anırırım
AYSEGUL :Hayvan!Şarap içer pis kokarsın tipinden de belli zaten sen bi psikopatsın
CELAL Tamam kabul var birazcık amma ellerinde uslanırım Damlam yarın seni istetirim anamla git konuş babanlaa
AYSEGUL :Anam başım belada deli misin sen oğlum öldürürler hem de zaten özgürüm ben hiç bişeyden anlamam ki çamaşır bulaşık elim ayağıma dolaşır.
CELAL:Korkma bebeğim elime her bi iş yakışır hem dikiş nakış da biliyorum sana bişey bırakmam
AYSEGUL:Iğğ kuru fasulye pilavı yaptırıp yanında soğanı kırayım dersen elimin tersini yersin suratına mersi de dersin ben mersin kızıyım bak abi git başımdan ya
CELAL:Ahh yeter ulan evleneceksin benimle yarim kalmadı halim kalbim yalnız sana talip bana bağırıp durma çarparım ağzının ortasına
AYSEGUL:ıhıı şimdiden başladı ya
CELAL:Affet bebeğim kendimi kaybettim birdenbire bendeki şiddet dilden gelir ama elden gelmez
AYEGUL:haa tabi tabi o zaman isteklerimi sayıyorum yatlar katlar beatler featler miclar mixer
CELAL :Lan şimdi bu kız bi de benden klip isterse
AYSEGUL:İsterim tabi ki sersem
CELAL O zaman çekelim dersem kabul eder misin söyle bana evet mi hayır mı evet mi hayır mı?
AYSEGUL:Iı hayır
CELAL :Evet mi hayır mı?
AYSEGUL :Hayır dedim
CELAL :Lütfen
AYSEGUL :Hayır
CELAL :Evet mi hayır mı
AYSEGUL:Hayır
CELAL i:Evet de nolur nolur
AYSEGUL:IA hayır hayırrrrrrrrrrrr

Nolur evet deeee�