Nasılsın?

Safir

Özel Üye
Özel üye
Selamdan sonra gelen; en vazgeçilmez, en yerinde, en alışılmış, en anlamlı,
en meraklı, en muhataba dair, en demirbaş sorudur nasılsın......

Vardır elbet verilecek bir cevabınız, samimiyetinize göre....

Bir gün bir güzel insan onu diğer insanlardan farklı kılan soruyu sordu bu nasılsın sorusunun akabinde bana...dedi ki:
Ruhun nasıl?

O an ki haleti ruhiyem bu sorunun karşısında gözlerimin dolmasıyla cevap olmuştu....

Siz de bu manada alın bu soruyu ve cevaplayın...

Safir

Özel Üye
Özel üye
Öylesi uçlar arasında dolanıyor ki ruhum.. Bunalıyor, "sabır" diyorum.. Bunalmasının sebebi, yarının bilinmezliğine eşlik eden evhamlar.. Kafese kapatılmış kuş gibi çırpınıyor bazen.. Bazen de öyle sakin, dingin, ağlamaklı..

Çok şükür iyiyim, kötü zamanlarımı da hatırlıyorum :)

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Ruhum çok üzgün bir o kadarda kırgın sitemkar ümitsizliğe hapsolmuş suçu olmadığını düşünüyor bu karamsarlık cezasında

e-PaCk

Forum Gururu
İyi gibiyim böyle bi serserivari gezinesim var sokaklarda, güvercinleri kovalayasım var ılık ama sağnak bir yağmur altında sırılsıklam ıslanasım var sonra o halde ıslak çimenlerde uyuyasım var sonra da zatürre olasım var herşeyden önce bi kahvaltı yapasım var aslında sonra da bi kendime çekidüzen verip okula gidesim var sonra okuldan çıkıp hamburger yiyesim var üstüne çimenlerde bira çakasım var homer simpson olasım var yani. aslında bunların hiçbirini yapasım yok sadece düşünmeyesim var..

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye
İşin içine ruh girince şiirimsi anlatım(böyle bir anlatım var mı bilmiyorum) öne çıkıyo.Saf ve açıklayıcı olasım var e-Pack:P

ruhumun ne halde olduğunu ben anlayamıyorum...sanırım çok karışık..kararsızlık..güvensizlik ve birazda yanlızlık var galiba ruh halimde:D:D

e-PaCk

Forum Gururu
en güzeli merakettim saf ve açıklayıcı olabilmek. ne diyor yılbız tilbe süslemedim harfleri adını oluşturanların dışında(ne alaka şimdi bu bende çözemedim). benimde duygusal olasım var aslında ;P ama gel gör ki maksimum iki az daha zorlarsam üç cümleyle başarabiliyorum sonrası pek bir kolpa geliyor. fıtratımda yok napiim :D