nasıl bilirsiniz

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Biraz politik olmam gerekiyor benim ama konu kardeşim olunca işler değişiyor :) İyi ki tanıdım dediğim, sohbet ederken hiç görüşmemiş olmamıza rağmen aramızda yılların dostluğu varmışçasına bir hisle iletişim kurduğum biridir kendisi :)

bilmukabele abi..İster politik ol ister olma istersen hiç yorum yapma ben biliyorum ..:)

Zılgıtını bile yemişliğim vardır kendisinin..:P ama bilirim ki iyiliğim içindir :))

~meLek~

GalataSaray'ım
Şimdiye kadar bir olumsuz yanını görmedim..inatçı olman dışında.:D
Dediğim dediksin..ama buna rağmende çok iyi kalpli çok ısındığım sevdiğim abimsn..:):))))

JosTeR

KAF SİN KAF !
Özel üye
Adam gibi adamsın. Efendiliğinle,Eğlenceliğinle,Sıcaklığınla, Herseyinle Takdir edilecek Birisin Abim.Herseyin En güzelini Hakeden İnsanlardansın Sende ;)

Dipnot; Hersey İyi Hoş,güzel ama Karşı Cepheden Olman biraz sıkıntı be abi :))) Bu da isin sakası tabi :)

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Adam gibi adamsın. Efendiliğinle,Eğlenceliğinle,Sıcaklığınla, Herseyinle Takdir edilecek Birisin Abim.Herseyin En güzelini Hakeden İnsanlardansın Sende ;)

Dipnot; Hersey İyi Hoş,güzel ama Karşı Cepheden Olman biraz sıkıntı be abi :))) Bu da isin sakası tabi :)

eyvallah kardeşim ..:) Arada rekabet iyidir karşıyaka göztepe maçlarında aksiyon yaparız forumda :P