Muzlu Süt, Çilekli Süt, Çikolatalı Süt

Papatya

V.I.P
V.I.P

Evde taze olarakta yapabileceğimiz fakat hazırlarınında her yerde satıldığı tahminimce sadece süte aroma verilerek hazırlanan süt...
Çocuklara sütü sevdirmek isteyen anneler bunlardan yararlanabilir, eminim ki işe yarar.

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Hİç hoşlanmam kendilerinden, hep midemi bulandırmışlardır :D Hazırlarının çocuklar için iyi bir seçim olduğunu sanmıyorum ben :)

Safir

Özel Üye
Özel üye
Tembel anne seçeneği. Çok hamarat olduğumu iddia edemem lâkin her, ne idüğü belirsiz şeyin yiyeceklerimize karıştırıldığı bu devirde az biraz dikkatli olmakta fayda var kanımca.

İki nokta

Üstat
Muzlusunu her gün içerim..

Küçükken parasızlıktan içemediğim sütü şimdi her gün içiyorum ama o tadı vermiyor maalesef..

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
tembel insanların içtiği hatta bu sağlıksız şeylere para vererek aldığı süttür. tadı ilaca benzer.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Meyvelilerini falan hele hazırlarını içmem :)

Ballı süt tüketirim bazen. Oda rahatsızlandığımda. Bu sabah uyandığımda hafif kendimi kötü hissedince içtiğim gibi :)

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Ya çocukken içtiğimi hatırlıyorum sanki ama tadını hatırlayamadım demek ki sevmemişim :P Anneannemlerdeki, üstünde iki parmak kalınlığında tereyağı gibi kaymak biriken tazecik sütü buralarda bulamayacağıma göre hazır süt tüketiyoruz napalım :) Ama sadesi daha sağlıklı tabii ki :)

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Muzlu süt deyince aklıma tek gelen şey Adana kazim büfe :-)
Hee bu arada çilekli hariç diğer iki çeşidi severim
Vesselam süt iyidir efenim içiniz...