MSN'siz Bir Hayat 'Huzursuz' Ediyor

kelebek

-ütopik-
V.I.P
26 ilde yapılan araştırmaya göre, aşırı internet kullanımından aileler ve çocuklar zarar görüyor.

SAGEM (Başbakanlık Aile ve Sosyal Araştırmalar Genel Müdürlüğü)'nün yaptığı araştırmada Türkiye'de artık bir 'internet nesli' olduğu ortaya çıktı.

Araştırmaya göre günde en az 1 kez internete girenlerin oranı yüzde 51. Anne ve babaların en fazla kullandığı medya aracı cep telefonu. Çocuklar ise interneti kullanıyor. Aileler çocuklarının internet kullanımından şikayetçi. Sebebi ise kendilerine zaman ayırmamaları. Aileler, göz yorgunluğu ve kızarıklığından da şikayetçi. Ancak büyük çoğunluğu internetin sağlığa etkilerini bilmiyor, önlem almıyor. Aileler büyük bir kısmı çocuklarının sorun yaşamadığına inanıyor. Bu sebeple de önlem almıyor. Sorun yaşayanlar arasında yer alanlar ve çocuklarsa MSN açık olmadığı zamanlarda kendilerini huzursuz hissettiklerini ifade ediyor.

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Bana çok saçma geliyo msn muhabbetleri zaten fazla kullanmıyorumda.Fazla değil neredeyse hiç kullanmıyorum.Msn siz bir hayat huzursuz diyenleri tanımayı istemezdfim herhalde.

e-PaCk

Forum Gururu
Enteresan tepkiler bilhassa forum tutkunu insanlardan duymayı beklemezdim:) forum vs internet ortamı yerlerden çok daha tutkunuyum her daim açık bilhassa skype'm. biri arayınca sevindirik oluo be insan :P

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ben sadece birileri hadi msn'den konuşalım dediğinde açıyorum. Normalde sürekli kapalıdır. Mailere bakmak içinse direkt explorerdan girip bakıyorum.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Ben msn hergun bakarimm ama sohbet amacli degil e-mail gelmismi diye yoksa pek sohbeti sevmiyorum suda var cok sevgidim özledigim biri olursa mesaj atar cagirim gel konusalim diye yoksa acmam biri gelsinde konusayim diye sabahlamis olsam bile forumda bulunmak burda zaman gecirmek hosuma gidiyor...