Milli Piyango Size Çıksa Naparsınız?

~Esinti~

Yoğurda sütü bozuk dediler. Gitti ayran oldu
Özel üye
önce deli olma hakkımı kullanırım sonra doktor parası ilaç parası işte :-)

Beyfendi

Kaf Kef
Özel üye
Hemen Bir Yardım Kuruluşu oluştururum devletin ulaşamadığı yerlere ben uzanmaya çalışırım fabrikalar açarım işi olmayanlara iş imkanı sağlarım özellikle yetimhanede büyüyen 20 yaşından sonra yetimhaneden gönderlilen çocukları iş sahibi yaparım eğitime para harcamam ama hayatı öğrenmeleri için 12.5 trilyon değil dünyaya sığmayacak kadar para olsa hepsini harcarım eğitim insanı bazen günvegün yanlış yönlendiriyor meslek öğrendiririm temel eğitim almalı o şart ama diğer eğitimler gerçekten çok zor ve çok üzücü oluyor kaldığı yurt bile etkliyor bir öğrenciyi biri sağa çekiyor biri sola çekiyor biri düz git diyor biri geri geri git diyor. bu yüzden temel eğitimden sonra meslek demirci olur aşçı olur pastacı olur dönerci olur inşaatçı olur şöför olur matbaacı olur genel meslek alanlarının hepsi olur insanlara faydalı olur vatanına faydalı olur oyumu garibandan yana kullanıyorum bütün param yardıma ihtiyaç duyan insanlara feda olsun be parada neymiş bir insanın yüzünü güldürmek kadar güzel bişey göremedim şu yaşıma kadar.