Mesut Yılmaz yaşamını yitirdi!

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz yaşamını yitirdi. 73 yaşındaki Yılmaz uzun süredir akciğer kanseri tedavisi görüyordu. Yılmaz 11 yıl Anavatan Partisi Genel Başkanlığı, 3 defa başbakanlık ve Dışişleri ile Kültür ve Turizm Bakanlığı görevlerini üstlenmişti.

Mesut Yılmaz'ın cenazesi Marmara Üniversitesi İlahiyat Camisi'nde, pandemi tedbirleri içerisinde Pazar günü saat 12:00'de kılınacak cenaze namazının ardından aile mezarlığına defnedilecek.

Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz yaşamını yitirdi. Yılmaz uzun süredir yoğun bakımda tedavi görüyordu. Mesut Yılmaz'ın geçen yılın Ocak ayında yaptırdığı rutin sağlık kontrolünde akciğerinde tümöre rastlanmıştı. 23 Ocak 2019’da yapılan operasyon sonucu kanserli tümör temizlenmişti.
Allahtan rahmet diliyoruz :(

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
gercekten cok sevdigin parti görevlilerden biri idi onun icin cok üzüldüm ama ben onun okadar yasli oldugunu hic düsünmüyordum bize geldiginde köyde Rahmetlik özal ile cok genc idi hala gözumde öyle :((

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Herkes teker teker gidiyor bundan önce de Bizimkilerin Abbas Efendisini kaybettik
Ölümün her türlüsü acı maalesef