meraba

ezgi3535

Özel Üye
Özel üye
=vvvben bu siteye yeni üye oldum. adım ezgi tanışmak isteyen varsa tanışabilirim bu arada nasıl kullanacağımı bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim eğer hatam falan olursa şimdiden özür diliyorum. Gerçekten yeni üye oldum. neyse daha fazla uzatmayayım konuşmayı tekrardan adım ezgi tanışcağım kişilerede sayğım sonsuzdur.

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Hoşgeldin ezgi forumu bir gezin bir sorunla karşılaştığında yada sorun olduğunda ben ve diğer yönetimdeki arkadaşlar yardımcı olacaktır. Kalıcı ve katılımcı olman dileğiyle keyifli forumlar diliyorum.

ezgi3535

Özel Üye
Özel üye
Hoşbuldum çağlayağmur inşallah kalıcı ve katılımda bulunmayı çok isterim büyük ihtimallede öyle olur inşallah tanıştığıma memnun oldum bu arada :)

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Hoşgeldin . Umarım kalıcı olursun.
Bir sorun veya sorunun olur ise burda olduğum sürece yardımcı olabilrim
Keyifli forumlar dilerim

ezgi3535

Özel Üye
Özel üye
hoşbuldum. İnşallah kalıcı olurum sevdiğim bir site olunca kalıcı oluyorum ben birkaç tane daha siteye üyeydim ama ordaki moderatör kıza nasıl kullanacağımı bilmiyorum yardım edermisin dedim uzaklaştırma cezası verdi vede bir daha açmadım ama bu siteyi sevdim yardım ediyorlar kalıcı olurum. edeceğin yardımların için şimdiden çok teşekkür ederim :)

r0se

Forum Onuru
Özel üye
hoşbuldum. İnşallah kalıcı olurum sevdiğim bir site olunca kalıcı oluyorum ben birkaç tane daha siteye üyeydim ama ordaki moderatör kıza nasıl kullanacağımı bilmiyorum yardım edermisin dedim uzaklaştırma cezası verdi vede bir daha açmadım ama bu siteyi sevdim yardım ediyorlar kalıcı olurum. edeceğin yardımların için şimdiden çok teşekkür ederim :)
o nasıl saçma sey ya? nasıl ceza yersın ..
İlginç bir durum.
Sen merak etme kime sorsan herkes söyler burda :)
Uslubuna uygun hayırlısı olsun umarm bizleri bırakmazsın

ezgi3535

Özel Üye
Özel üye
o nasıl saçma sey ya? nasıl ceza yersın ..
İlginç bir durum.
Sen merak etme kime sorsan herkes söyler burda :)
Uslubuna uygun hayırlısı olsun umarm bizleri bırakmazsın

yok bırakmam uslubuna göre konuşuyordum zaten normal halde nasıl konuşuyorsam ondanda öyle rica ettim ama öyle bir ceza aldım işte ama bırakmam sizi :) hı birde yanlışlıkla kullanmasını bilmediğim içinde rapr ettmişim heralde yazdığım mesajı oda işte boş yere rapor edemessin dedi ondan sonrada uzaklaştırma cezası verdi. ya bu arada da özür dilerim ama konuşmayı biraz seviyorum

r0se

Forum Onuru
Özel üye
yok bırakmam uslubuna göre konuşuyordum zaten normal halde nasıl konuşuyorsam ondanda öyle rica ettim ama öyle bir ceza aldım işte ama bırakmam sizi :) hı birde yanlışlıkla kullanmasını bilmediğim içinde rapr ettmişim heralde yazdığım mesajı oda işte boş yere rapor edemessin dedi ondan sonrada uzaklaştırma cezası verdi. ya bu arada da özür dilerim ama konuşmayı biraz seviyorum

Herkes söyler uslubuna uygun demiştim yanlıs algıladın sanırım canım.
Yanı direk yargılamak yerine yanlıs birsey yapsan dahi (konuyu yanlıs yere açmak yada bilmeden rapor etmen gibi) senı ona göre uyarırlar onu demek istedim.
Böyle basıt bir sebepten ceza alman bni şaşırttı doğrusu.
Biraz abest bir forumsitesiymiş. Kınadım açıkçası.

Sorun değil özür dileme.
İstediğin gibi konusablırsın :)
Buarada ben gül m oldum tanıstıgımıza..