Memleketimden...

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Belki de birçoğumuz, doğduğumuz büyüdüğümüz yerlerden uzaklarda yaşıyoruzdur... Fakat her birimizin kalbinde ''memleket özlemi'' hep durur... çocukluğumuzu, en güzel çağlarımızı yaşadığımız o yerlere hep gitmek isteirz, her gittiğimizde de anılarımızı hatırlar ve mutlu olup huzur buluruz. Ne zaman gitsek, fotoğraflar çekmek isteriz, o sevdiğimiz yerlerin hepsini teker teker fotoğraflayarak ölümsüzleştirme gereksinimini duyarız... memleket, farklıdır, her yerden daha sempatiktir ve çocukluğumuzu yansıtan o yerleri hep özlemle düşünürüz.. :)

NvSzcZJ.jpg

Düzenleyen yönetici:

dağcı

Üstat
yaw iyi bi memleketin var sebnin de :D
şuku şuku paylaşım için sğl çok güzel manzaralar ben bazı yerlerini biliyom oraların ama şimdi isimlerini hatırlayamıyorum sökü die bir yer var oralara yakın mı bu çektiğin fotolar

teomanmert

Üyecik
çok güzel kareler yakalamışsın bögürtlenler gerçekten biraz çürümüş bide o halhal evleri çok güzell yaaa öyle bi evim olsun isterdim nostaljiii

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
çok güzel kareler yakalamışsın bögürtlenler gerçekten biraz çürümüş bide o halhal evleri çok güzell yaaa öyle bi evim olsun isterdim nostaljiii

gerçekten o evlerde yaşamak mükemmel birşey..ben çok seviyorum..3. resimde en sağdaki ev bizim...her sene oraya gidebilmek için can atıyorum..