• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

mavi saçlı kız-burçak çerezcioğlu

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
xl5US.jpg

Yaşam ve ölüm arasındaki çizgi bazen çok incelebilir. Bu çizgide yaşanan hayatlar vardır. Can yıkıcı hayatlar.

Emek emek büyütülen sevgiler vardır. Cesaret olmadan tek adım atılamayacak tehlikelerin içine sokar insanı. Acıya beklenmedik faturalar çıkarır. En umulmadık anda, renkler değişir.

Küçücük bir yaşamın ardında kalan, insanın kendisinden büyütüp sevdiği, korumaya yazgılı olduğu bağlılıklar vardır.

Burçak Çerezcioğlu,16 yaşında lösemiden öldüğünde, cesareti, sevgiyi ve yaşamı tanıyordu.

Bu kitapta, kısa bir yaşamın kederini, güzelliğini, acısını, bir savaşı okuyacaksınız.

Ne yazık ki kurmaca olmayan bir hayatın öyküsünü.

Bir babaya, bu dizeleri yazdırmış bir hayatın.

Sabahları

Hasta uyanmanı istiyorum

Hastaysan eğer

Yaşıyorsun demektir.​

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
6.sınıftaydım okurken ve biraz tepki almıştım çevremdekilerden ama muhteşemdi.. Bikaç kez okudum ve bu akşam kurcalarım yine yine kitabı ve tavsiyede ederim :)

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
ben de oyle belkı 7 belkı de 8 dım çok etkılemişti benım sımdı okusam yıne aynı duyguları hısseder mıyım bılmıyorum ama etkılendıgımı hatırlıyorum.

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Lisede doğum günümde hediye gelmişti bu kitap kızın yaşadıkları acıydı ama Amerika sevdalısı oluşuna sinir olduğumu hatırlıyorum :)