Maskeler

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Sivilce Maskesi

Sivilceler artık kabusunuz olmaktan çıksın! Size bildireceğimiz garantili sivilce maskesi tarifleri ile artık sivilce ve sivilce izlerinden kurtulacaksınız

Garantili sivilce maskesinin içinde yeralan tarçın, elma sirkesi, yeşil çay, zerdeçal ve mil sivilce ve sivilce lekelerinden kurtulmakta çok etkilidir.

Bal gibi, tarçının da antimikrobik ve anti-inflamatuar özellikleri vardır.

Elma sirkesinin içeriğindeki alfa hidroksi asitler cilt gözeneklerini açar ve cildi ölü hücrelerden arındırır.
Ayrıca elma sirkesi gözenekleri küçültür, cildin ph seviyesini korur.

Yeşil çay antioksidan deposudur, serbest radikallerle savaşır, cildin parlak ve kusursuz görünmesine yardımcı olur.
Zerdeçal antibakteriyel, anti-enflamatuar ve antioksidan özellikleriyle, cilt problemlerinin tedavi edilmesi için iyi bir bitkidir.

Ayrıca, lekeleri ve akne izlerinin görünümünü hafifletir. Çiğ süt, laktik asit içeriği ile cilde anti aging ve peeling etkisi yapar. Garantili sivilce maskesini hazırlarken resimlerden de yararlanabilirsiniz.

8mxbog5.jpg

aiShwaRya

Aktif
Oldum olası bu tarz maskeler beni ürkütmüştür..
Fakat yine konu başlığı alakasız bir bölüme açılmış. Yeri burası değil bu konunun.

aiShwaRya

Aktif
Bence bir moderatöre yakışır yazılar yaz bu yazı sana yakışmadı. :) Kötü birşey dediğimi sanmıyorum bu tepki nedir böyle kuzum.

kelebek

-ütopik-
V.I.P
tartışma ortamına lüzum yok arkadaşlar. Konu için daha uygun bir başlık olduğunu zannetmiyorum sonuçta komik de değil sanat eseri de. Senin düşündüğün başlık ne aishwarya?

aiShwaRya

Aktif
Sanat diyorum ayrıca tartışma yaratanmı var bak bakalım gerginliği kim yaratmış yazısıyla. Demin söylediğim başlıklar nereye taşındıysa oraya taşırsanız iyi olur.

kelebek

-ütopik-
V.I.P
aishwarya ben isim vermedim ki tartışma yaratmayalım derken genel bir yazı yazmıştım. Heidi ilk resmin bende görünmüyor sende görünüyor mu?

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Sanat diyorum ayrıca tartışma yaratanmı var bak bakalım gerginliği kim yaratmış yazısıyla. Demin söylediğim başlıklar nereye taşındıysa oraya taşırsanız iyi olur.

Eğer bu konuda başka yere taşınırsa ben yokum artık arkadaşlar.Sanki hiçbişey bilmiyomuşumda saçma sapan şeyler ekliyomuşum gibi davranılıyor bana çünki.

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Beni arada bırakıyorsunuz arkadaşlar, olayın saçma sapan şeyler eklemekle falan bir ilgisi olduğunu sanmıyorum, ayrıca bu resmin taşınıp taşınmaması o kadar önemliyse başka bir yetkilinin gelmesini bekleyeceğim karar vermek için. Bu arada ilk resme sayfa tam açıldıktan sonra tekrar bakar mısınız?