Lütfen Herkes 1 Dakikasını Ayırabilir Mi?

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Arkadaşlar bir arkadaşım bingölde görev yapıyor ve "Favori Canım Okulum" kampanyasına girmişler ve sizden tek bekledikler facebook hesabınızdan bu okulu destek ol demek. Eğer 600 destek ol bulurlarsa okullarına yardım gelecek...

Şimdiden yapan, yapmayan herkese teşekkürler...

Bunu yapmak için Facebookta arama sayfasına "Favori Canım Okulum" yazın, çıkan ilk sayfaya gidin...(Altında 20.000 aylık kullanıcı yazan)
Daha sonra okulum çok seviyorum onu destekliyorum diye bir resim gelecek oraya tıklıyoruz ve karşımıza okul arama listeleri geliyor. Ya okula göre ya da direkt ile göre arama yapabilirsiniz...
Sonra okul arama listesine Bingöl Solhan Dilektepe ilkokulu diyoruz ve destek olu tıklıyoruz.

Hepsi bu :) Sadece 3 dakikanızı ayırarak birçok öğrenciye yardımcı olacaksınız. Unutmayın...

EceMiss

Özel Üye
Özel üye
Ben de katılırım elbette, geçmişte forumumuzda paylaşım yapan arkadaşlarımızdan iki tanesinin okuluna kitapçılardan aldığım kitapları göndererek destekte olmuştum.

Bu 600 destek sonrası yardımı kim yapacak ama merak ettim doğrusu :)

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Açıkcası onu bilmiyorum. Bana mesaj geldi destek oldum konuştuk şuan oda sağdan soldan bende sağdan soldan destek toplamaya çalıştığımız için o kadar detaylı bilmiyorum.
Ama endişelenmeyin :) İşin içinde bir bit yeniği yok :) Sadece 600 destekçi bulurlarsa okullarına kitap gelecekmiş. Hey gidi eğitim biz teknolojik akıllı tahtaklarla ders işlerken diğer yandan adamların okullarında kitap yok :(
Ayrıca destek için teşekkür ederim

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Yine merakımı mazur görünüz :) Ama neden bir uygulama kabul etmek zorunda kaldığımızı anlamaya çalışıyorum :) Çok sayıda art niyetli uygulama yazıldığı için söylüyorum, eğer arkadaşınız bilmiyorsa bir bit yeniği durumuna alet olmasın sonra :) Bir uygulama kabul etmekle yardım ilişkisini kuramadım doğrusu, yazılım sektörüne yabancı olmyan biri olarak söylüyorum. Biliyosunuz bu face uygulamalarının satışı ve ticareti mevcut webmaster sitelerinde alenen yapılan bir işlem.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Açıkcası onu bilmiyorum. Bana mesaj geldi destek oldum konuştuk şuan oda sağdan soldan bende sağdan soldan destek toplamaya çalıştığımız için o kadar detaylı bilmiyorum.
Ama endişelenmeyin :) İşin içinde bir bit yeniği yok :) Sadece 600 destekçi bulurlarsa okullarına kitap gelecekmiş. Hey gidi eğitim biz teknolojik akıllı tahtaklarla ders işlerken diğer yandan adamların okullarında kitap yok :(
Ayrıca destek için teşekkür ederim
Kitap konusunda yardımcı olmaya çalışırım, biz büyük şehirde yaşıyoruz :P

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Aramada ikitane favori canım okulum çıkıyor hangisi acaba canım?

Çıkan ilk uygulama. 200.000 katılımcı falan diyor altta.

Yine merakımı mazur görünüz :) Ama neden bir uygulama kabul etmek zorunda kaldığımızı anlamaya çalışıyorum :) Çok sayıda art niyetli uygulama yazıldığı için söylüyorum, eğer arkadaşınız bilmiyorsa bir bit yeniği durumuna alet olmasın sonra :) Bir uygulama kabul etmekle yardım ilişkisini kuramadım doğrusu, yazılım sektörüne yabancı olmyan biri olarak söylüyorum. Biliyosunuz bu face uygulamalarının satışı ve ticareti mevcut webmaster sitelerinde alenen yapılan bir işlem.

Yani doğru söylüyorsun ama favori sağlam

bakabilirsiniz :)

Destek ol deyip, uygulamayı iptal ediniz :P