Lütfen Artık Şarkı Söyleme

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Ben bunların çok reklam hareketler olduğunu düşünüyorum.Yıllar önce iyilik yaptıysa orada kalsın canım öğrenmek zorunda değiliz ki. Ne yani Hülya yıllar önce bunu yaptı son zamanlardaki Erol köse nin söylediklerini unutun bu halini bilip sevin kuyu kazan bir Hülya değil omu demek istiyolar.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Tabikide.. Önceden havasından geçilmezdi :)
Birinci belli ikinci kim diye söylenir dururdu. Ama noldu söndü birincilik havaları :)

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Ya işte orda gösteriş yapıyo ben böyle yapıyorum işte yardım severim hepsi kendi çıkarları için bunların göz boyamak zeynonun dediği gibi neden sormamışki hangi spor dalını istersin yada yeteneğin ne diye gösteriş işte baştan ayağa belli acıyorum bu tür insanlara ..

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Ya işte orda gösteriş yapıyo ben böyle yapıyorum işte yardım severim hepsi kendi çıkarları için bunların göz boyamak zeynonun dediği gibi neden sormamışki hangi spor dalını istersin yada yeteneğin ne diye gösteriş işte baştan ayağa belli acıyorum bu tür insanlara ..
Zaten şöyle oldu çocuk geldi yaşını sordular
Ardından spor yaparmısın dedi Hülya avşar pat diye hemde önce bi muhabbete girilir dimi.
Çocukda düşündü yaparım dedi ve Hülyada Tenis mevzusunu dedi
Zaten çocuk ekranda en fazla 5 dk kalmıştır. Reklam yaptıktan sonra çocuğu gönderdiler ekrandan.

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Belkide önceden provası da yapılmıştır.Erol Köse'nin yazdıklarını takip etmedim haber siteleri sür manşetten verdikleri için haberim var.Uyduruyor bile olsa yapmışlardır hepsi aynı farklı göremedim şimdiye kadar.Yazık yani bu insanlar sevip değer veriyo aldığımız karşılığa bakın

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Erol Kösede prim derdinde.. Tek Hülya için konuşmadı bi kaç kişinin daha gıybetini yaptı :) Şahan gökbakar ve hülya avşar dava bile açmış zaten.

Geçen bi programdaydı Mehmet Ali Erbil bi ünlüye dava açmış daha önce unuttum şimdi adını, kazanmışta davayı tazminatı almış. Ama şimdi o kişiyle samimiyeti dosluğu varmış halen ve ben kimseye kin tutmam diyor Mali
. Resmen durduk yere tartışma yapıp dava açıyorlar gündeme ggeliyorlar sonra kuzu sarması gibi barışıyorlar. Bu nasıl dostluktur dostluk anlayışıdır bilmiyorum. Bu bi tek HÜlya için yada Mehmet Ali Erbil için geçerli değil.. Al birini vur ötekine hesabı.

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Kesinlikle sadece biri değil farklı olanı göremedim ben daha.Yaptıkları sadece sevgimizi saygımızı SÖMÜRMEK hep daha fazla hep en fazla hep ben hep ben derdinden kurtulamadıkça kaybolmaya mahkum olacaklardır o zaman da biz üzülmeyeceğiz nasıl olsa kaybettiklerinde anlayacaklar.