Kuşum Çikonun Resimleri

cemree

=)=)
V.I.P
kafes koltuğun üzerindeydi misafirde gitmiş altına oturmuş :D kuş kafesin içinde çırpınınca kafesin içindeki yemler ve tüyler dışarı saçıldı yani misafirin saçlarına :D :D

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
kafes koltuğun üzerindeydi misafirde gitmiş altına oturmuş :D kuş kafesin içinde çırpınınca kafesin içindeki yemler ve tüyler dışarı saçıldı yani misafirin saçlarına :D :D

Aman misafirimi düşünücem :D
Benim kuşum kafamıza bile pisliyor alıştık artık
Çok sevimli ablası bi görsen:)
Bizle birlikte yemek yiyor, su içtiğimiz bardaktan su içiyor :)

cemree

=)=)
V.I.P
çok tatlı ya hayvanları çok seviyorum ama ele avuca gelmeleri lazım kuşu balığı falan sevemiyorum elimde ölceklermiş gibi geliyo :D

Esr3

Özel Üye
Özel üye
Teeyy hey gidi günler benimde vardi iki tane ama ikisinede noldu hatirlamiyorum birine mi hediye etmistik ne. Aman zaten fazlada sevmiyordum sabahlari vir vir vir ne o öyle deli ediyolardi beni :D

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Teeyy hey gidi günler benimde vardi iki tane ama ikisinede noldu hatirlamiyorum birine mi hediye etmistik ne. Aman zaten fazlada sevmiyordum sabahlari vir vir vir ne o öyle deli ediyolardi beni :D

Ben özledim kuşumu yaa evde değilim. Vee arıyorum onun ötüşünü :)
Tabi oda beni arıyormuş daha çok laptopumu :D

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
bende de bi boncuk vardı el yıkarken konardı elime yıkanmak için :D bi kerede dışarı kaçırdım boncuk diye bağırdım kondu camın önüne :D

Evet mutfağa gelir mesela musluğun üzerine konar yıkanmak için. Sonra elime gelir ve suyun altına sokarım :D
Daha bizim ki kaçmadı hiç kaçması fırsatını vermiyoruz çok dikkat ediyorum ben:)
Kaçarsa üzülürüm kesin :)