Kulaktan Dolma Kitap İsimleri - Tavsiye Kitaplar

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Kulaktan Dolma Kitap İsimleri - Tavsiye Kitaplar

Önerebileceğiniz yada ismini duyduğunuz ama henüz okumadığınız, okuyacağınız ve okumakta olduğunuz kitap ve kitap isimlerini bu başlık altında paylaşalım ki, hem unutmayalım okuyacaklarımızı hemde kitap severlerde fikir edinsin dimi :)

Duyduğum 2 kitap..

Ahmet Batman - Soğuk Kahve
Ahmet Batman - Sabah Uykum

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Zülfü Livaneli- Kardeşimin Hikayesi

Ece Temelkuran- Düğümlere Üfleyen Kadınlar

Kristin Hannah- Kış Bahçesi

Agatha Christie- On Küçük Zenci

Agatha Christie- Briç Masasında Cinayet (bunu çok merak ediyorum:))

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Okumadım ama okunabilecek güzel bir kitap diyor hislerim...

Aret Vartenyan - Çırılçıplak Aşk'tan
Ne kadın gerçekten erkeği anlıyor ne de erkek kadını... Bu anlama çabası bozuyor tüm büyüyü. Oysaki anlamaya çalışmaktan vazgeçip, olduğumuzu yaşamaya başlasak, hesapları bırakıp kendimizi bıraksak birbirimize ne güzel olacak biliyorum. O kadar kokuyoruz ki emin olmak istiyoruz. Karşımızdakinin bizi sevdiğinden emin olmak. O yuzden duymak istiyoruz defalarca aynı şeyleri... Büyü yok, gizem yok. Her şeyi duymak, bilmek , emin olmak arzusu, güvenlik arayışı bitiriyor gerçek aşkların büyüsünü. Hesap, kitap, koşul işin içine girdiği an; aşk da bitiyor. Bırak ve yaşa... Kaybetmekten mi korkuyorsun. Kaybet. Düşmekten mi korkuyorsun düş. Yaralanmaktan mı korkuyorsun yaralan. Sonra iyileş. Yeniden kalk. Yeniden sev. Yeniden aşık ol. Bir daha mı düştün. Bir daha kalk. Er ya da geç, beklediğin gelecek. Er yada geç aradığın seni bulacak. Ama sen bir kez yıldın mı, korktun mu, maskeni yüzüne geçirip kalkanlarını kuşandın mı, o zaman bitecek. Beklediğin asla gelmeyecek...

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
az önce eski kitaplarımı karıştırıyordum. birinin arasında, inanılmaz eskimiş bir kağıt buldum. zamanında not almıs oldugum bu kitapları bulmaya çalışacagım..:)

fernando pessoa-huzursuzluğun kitabı

murathan mungan-üç aynalı kırk oda

bilge karasu-gece

ayfer tunç-yeşil peri gecesi

henri charriere-kelebek

cemree

=)=)
V.I.P
Profesör - John Katzenbach
Şizofren - John Katzenbach
Bin Muhteşem Güneş - Halit Hüseyni
Bir Psikiyatrisin Gizli Defteri - Gary Small