• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Kuğu Gölü Notası

Suskun

V.I.P
V.I.P
Prens siegfried yaş gününü kutlamaktadır. arkadaşları onu avlanmaya davet ederler. gece. gölün kıyısı. burası kötü büyücü rotbart'ın kuğuya dönüştürdüğü genç kızları sakladığı yerdir. onları yalnızca gece olunca yeniden insan görünümüne dönüştürmektedir. odette, içlerinde en güzelidir; o kuğuların kraliçesidir. siegfried, odette'i görünce onun güzelliğiyle büyülenir. odette prense acıklı öyküsünü anlatır, yalnızca sadakatli bir aşk bu genç kızları kötü büyüden kurtarabilecektir. siegfried aşkını odette'e anlatır ve sadakat yemini ederler.

kalede balo. siegfried, kendisine bir gelin seçecektir. aniden rotbart ortaya çıkar, yanında kızı odillia vardır. odillia, odette'e çok benzemektedir. siegfried onu aşık olduğu kız gibi görür ve evleneceği kız olarak ilan etmek ister. siegfried , odette'in aninden ortaya çıkışı ile rotbart'ın kendisini kandırdığını anlar. gölün kıyısı. kuğu kızlar odette'in dönüşünü beklemektedirler. odette geri dönr ve onlara siegfried in sadakatsizliğini anlatır. siegfried kendisini affetmesi için odette'e yalvarır, fakat aşk yemininin bir kere bozulmuş olması kötü büyünün yok olmasını engellemektedir. siegfried odette'i kurtarmak için ölmeye hazırdır, onun bu fedakarlığı kötü büyüyü yok eder. rotbart bir fırtına ile sevgilileri yok etmeye çalışsa da siegfried'in aşkı büyünün etkisini bozmuş, etkisiz bırakmıştır.

kuğular fülüt notası

do-re-mi-mi-fa-mi-re-mi-mi-fa-sol-sol-la-si-la-sol-la-sol-fa-fa-sol-fa-mi-re-mi-fa-sol-sol-fa-mi-re-mi
 
Top