• Kazandığınız her 1000 ÇTL birikiminizi 5 TL ile değiştirip ödeme alabilirsiniz...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    "HAYVANLAR" konulu fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmaya davet ediyoruz...

Köyüne Romantizm Getiren Çiftçiden İnek Üzerine Yazılmış 'Benimle Evlenir misin?' Mesajı

AybüKe

Aşk Sandığın Kadar Değil Yandığın Kadar
V.I.P
Evlenme teklifi; üzerine kafa patlatılan, planlanan, özellikle erkeğin içini allak bullak eden bir süreçtir. Fakat İskoçya'nın bu romantik çiftçisi için yaratıcılık seviyesi yeşil meraların içinde kendine bir alan buluvermiş.30 yaşındaki Chris Gospel ve kız arkadaşı Eilidh Fraser, İskoçya'nın Aberdeenshire kentinde yaşayan sıradan bir çift. Fakat Chris'in kız arkadaşına yaptığı evlilik teklifi ulusal gazetelerin manşetlerinde yer aldı.


Çünkü hayvancılık ile uğraşan Chris Gospel, kız arkadaşının en sevdiği inek 'Curlytop (Kıvırcık)'ın üzerine 'Benimle evlenir misin?' yazdı.

Bir laboratuvarda görev yapan genç kadın ineğin üzerindeki mesajı görür görmez, erkek arkadaşı dizinin üzerine çöktü yüzüğü ona takdim etti.

Bunun büyük bir sürpriz olduğunu anlatan Fraser, erkek arkadaşının teklifini kabul etti.


"Kıvırcık, Eilidh’in en sevdiği inek. Onunla eliyle besler ve Kıvırcık da ona karşı hep sevgi doludur. Aslında çoğu gece ineklerin yanında olur, bu yüzden bu mesajı yazmam kolay olmadı. O gün işten eve geldiğinde, gidip ineklere bakmayı teklif ettim."
Genç kadın en sevdiği ineği üzerinde evlilikteklifi ile görünce 'Sen ne yaptın böyle?' diye bağırdığını anlatıyor.

Mutlu çift henüz düğün günü almamış ve herhangi bir mekan belirlememiş. Fakat kesinlikle hayvan kabul eden bir alan olmasını ve Curlytop'un düğüne gelmesini istediklerini söylüyorlar!
 
Top