Koronavirüs Aşısı Bilgilendirme Formu(Bilgi Alışverişi)

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Bizde maalesef biontech aşısı henüz yoktu o yüzden sinovac oldum. Hiç.bir yan etki yaşamadım. Yaşayanda olmadı arkadaşlarımdan. Eğer onaylanırsa bize rapel olarak biontech 3. Doz.olarak yapılabilecek. Abim ve eşi biontech oldular şükür onlardada hiç olumsuz bir etki olmadı 2. Yi olacaklar inşallah. Bugünde kardeşime çıktı biontech için randrvü aldım cumaya inşallah oda bir sıkıntı yaşamaz.
Sinovac ölü aşı biontech canlı aşı ( yeni bir yöntem rna aşısı) ama hiç.çekinmeden her ikisinide yaptırabilirsiniz.
Uzmanından da bilgiyi aldık içimiz rahat artık☺

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Bu konuya bende biraz ekleme yapayim
Esim biontech asisi oldu 1 cide sadece uyudu 1 gun sonra hic bir SIKINTI olmadi ikincide hic birsey olmadi
Buyuk oglum da ayni asiyi oldu onda SIKINTi olmadi
ortanci oglum 1 cide hic birsey olmadi ikincide 1 hafta ates oldu
Ben birinciyi oldum hic bir SIKINTi olmadi
Gelin Adayim o korona gecirdigi icin ona bir asi yapildi ve oda 3 gun ates yapti
Ve
Angel yani görümcem buradaki üyemiz 1 ci normal 2 ci atesli gecti

is yerinden arkdaslarimdan birtanesi 1 ci asida 1 hafta ateslendi komalik olmus hastanede gecirdi ikincisinde hic birsey olmadi
Ve seflerden birtanesi 1 ci normaldi 2 asidan 1 gun sonra ise geldi :)) suya düsmüs gibi terledi kiyafet degismek zorunda kaldi

Ve herkesin vucutu ayri reaksion veriyorr

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Bu konuya bende biraz ekleme yapayim
Esim biontech asisi oldu 1 cide sadece uyudu 1 gun sonra hic bir SIKINTI olmadi ikincide hic birsey olmadi
Buyuk oglum da ayni asiyi oldu onda SIKINTi olmadi
ortanci oglum 1 cide hic birsey olmadi ikincide 1 hafta ates oldu
Ben birinciyi oldum hic bir SIKINTi olmadi
Gelin Adayim o korona gecirdigi icin ona bir asi yapildi ve oda 3 gun ates yapti
Ve
Angel yani görümcem buradaki üyemiz 1 ci normal 2 ci atesli gecti

is yerinden arkdaslarimdan birtanesi 1 ci asida 1 hafta ateslendi komalik olmus hastanede gecirdi ikincisinde hic birsey olmadi
Ve seflerden birtanesi 1 ci normaldi 2 asidan 1 gun sonra ise geldi :)) suya düsmüs gibi terledi kiyafet degismek zorunda kaldi

Ve herkesin vucutu ayri reaksion veriyorr
Hepsi biontech aşısımı oldu yoksa sinovac olanlar da var mı?

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
hepsi biontech

burasi sadece 2 asi yapiyor hastaneler biontech evv doktorlari sinovac

sadece Türkiye cinden daha ucuz asi getirip onu yapiyorlar diye gazeteye haberlere cikti :(((