• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf oylamasi başladı  BURADAN  En güzel Yapay Zeka resmini seçiyoruz

Koparıp Atmak mı, Sevgiyle Beslemek mi?

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE

Bir gülün hikayesi

Gülüm, seni ben de koparmak isterim, ama seni incitmeden nasıl yapacağımı bilmiyorum.​

Hikayelerde güller genellikle aşk ve güzelliği sembolize eder. Seni koparmak, bu güzelliği yok etmek anlamına gelir. Bu yüzden, seni incitmeden nasıl alabileceğimi bulmam gerekiyor.
Belki de seni nazikçe fısıldayarak ikna edebilirim. Ya da sana güzel bir şarkı söyleyebilirim. Belki de sana o kadar güzel bir şey sunarım ki, kendi isteğinle bana gelirsin.
Nasıl yaparsam yapayım, seni incitmeden seni koparmak istiyorum. Senin güzelliğin ve neşen benim için çok değerli.
Eğer istersen, bana biraz daha kendinden bahsedebilirsin. Ne tür şeylerden hoşlanırsın? Seni ne mutlu eder? Belki de seni koparmak için bir yol bulmama yardımcı olabilirsin.

Birlikte bir çözüm bulacağımıza inanıyorum. Sabırlı ol ve bana biraz zaman ver.
Sana bir hikaye anlatayım: Bir zamanlar, bir bahçede çok güzel bir gül varmış. Herkes onu çok severmiş. Bir gün, bahçeye bir prens gelmiş ve güle aşık olmuş. Prens, gülü koparmak istemiş ama onu incitmek istememiş. Bu yüzden, güle her gün güzel sözler fısıldamış ve ona şarkılar söylemiş. Bir gün, prens gülün yanına gitmiş ve ona ne kadar güzel olduğunu ve onu ne kadar sevdiğini söylemiş. Gül, prensin sözlerinden çok etkilenmiş ve ona açılmış. Prens, gülü çok mutlu bir şekilde koparmış ve onu sarayına götürmüş. Gül, prensin yanında çok mutlu yaşamış ve onu sonsuza kadar sevmiş.
Koparıp Atmak:
Bir bahçede, güneş ışığı altında açan güzel bir gül hayal edin. Yaprakları kadife gibi yumuşak, kokusu büyüleyici. Fakat bir gün, bencil bir el bu gülü koparır. Gül, kökünden koparıldığı için acı çeker ve güzelliği solmaya başlar. Koparılan gül, bir vazoda suda yaşamaya çalışır. Fakat güneş ışığından ve topraktan mahrum kalan gül, sonunda kurur ve ölür. Bu hikaye, bencilliğin ve yıkıcılığın bedelini anlatan hüzünlü bir hikayedir.
Sevgiyle Beslemek:
Aynı bahçede, sevgi dolu bir insanın eline geçen bir gül hayal edin. Bu kişi, gülü nazikçe koparır ve onu özenle bir saksıya yerleştirir. Gül, sevgiyle sulanır ve güneş ışığı görür. Zamanla güzelliği artar ve kokusu tüm bahçeyi sarar. Bu gül, sevginin ve şefkatin gücüyle büyür ve gelişir. Bu hikaye, sevginin ve özenin her şeyi nasıl güzelleştirebileceğini anlatan umut dolu bir hikayedir.
Gülün hikayesi, bize seçimlerimizin sonuçları hakkında bir ders verir. Gülün kaderi, onu koparıp atan veya sevgiyle besleyen kişinin elindedir. Hangi hikayenin sizin için daha anlamlı olduğuna karar vermek size kalmış.

Top Bottom