Kitap Önerisi?

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Elimde ki bütün kitaplar dün gece itibariyle bitmiş bulunmakta. Ve kitap seçmekte tek başıma kolay kolay karar veremem. Bana kitap önerecek kitap kurtları var mıdır acaba?

Yarın çıkacak olan Ahmet Batman'ın Bana ikimizi anlat ilk sırada kesin olacak.2 ve 3 için ise hiç bir fikrim yok. Önerisi olan var mı?

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Biraz romantik bir şey okumalıyım diyorsan, Aleksandre Dumas-Kamelyalı Kadın 'ı tavsiye ederim.. öyle güzel, akıcı bir üslubu ve o kadar nezaket dolu diyalogları var ki... ben, daha çok polisiye sevmeme rağmen elimden düşürememiştim bu kitabı : )

Bir de Şeker Portakalı diyorum.. bugün bitirdim ve gerçekten çok etkilendim küçük çocuğun yaşadıklarından.

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Biraz romantik bir şey okumalıyım diyorsan, Aleksandre Dumas-Kamelyalı Kadın 'ı tavsiye ederim.. öyle güzel, akıcı bir üslubu ve o kadar nezaket dolu diyalogları var ki... ben, daha çok polisiye sevmeme rağmen elimden düşürememiştim bu kitabı : )

Bir de Şeker Portakalı diyorum.. bugün bitirdim ve gerçekten çok etkilendim küçük çocuğun yaşadıklarından.
Deneyeceğimden emin olabilirsin @dderya :) Benim için kitabın tarzı pek yoktur ama polisiyenin yeri de ayrıdır :)

cemree

=)=)
V.I.P
Hiç-Markus Zusak
Profesör -John Katzenbach
Empati-Adam Fawer
Kışa Açılan Kapı-Dean R. Koontz

Kışa Açılan Kapıyı bulman biraz zor hatta bulamayabilirsin ama muhteşem bir kitaptır. Yorumsuz bana pdf olarak bulmustu. 1 yıl kadar belki daha fazla aradıktan sonra asılına ulaştım =))

önerebileceklerimden bir kaçı. Biraz felsefe biraz psikoloji ve biraz gerilim...

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Hiç-Markus Zusak
Profesör -John Katzenbach
Empati-Adam Fawer
Kışa Açılan Kapı-Dean R. Koontz

Kışa Açılan Kapıyı bulman biraz zor hatta bulamayabilirsin ama muhteşem bir kitaptır. Yorumsuz bana pdf olarak bulmustu. 1 yıl kadar belki daha fazla aradıktan sonra asılına ulaştım =))

önerebileceklerimden bir kaçı. Biraz felsefe biraz psikoloji ve biraz gerilim...

Er yada geç hepsini bulup okuyacağım. Olmadı sahaf sahaf gezerim :D