Kışa Açılan Kapı - Dean R. Koontz

cemree

=)=)
V.I.P
GRr9fEe.jpg

Kitabın Yazarı : Dean R. Koontz

Kitabın Yayınevi : Altın Kitaplar

Basım Tarihi : 1990

(Bir çok yerde yanlış verilmiş bu aslıdır.) Özet: Melanie korkunç bir sırla birlikte yaşamaya mahkumdur...
Olaylar altı yıl önce başlamıştı. Laura'nın 3 yaşındaki kızı Melanie , Laura'nın eski kocası tarafından kaçırılmış , kız ve adam sanki yeryüzünden silinip gitmişkerdi.

Polis şimdi dokuz yaşında olan Melanie'yi Los Angeles sokaklarında boş bakışlarla dolaşırken bulmuştu. Çocuk taşıdığı korkunç sırrın altında adeta ezilmiş gibiydi. Kışa Açılan Kapı , bir anda açılacak korku ve dehşet günleri başlayacaktır.

Küçük kızın fısıldamaya bile cesaret edemediği bu sır neydi?..

cemree

=)=)
V.I.P
Muhteşem bir kitap. Henüz 54. sayfadayım ama harika... Başladığım ilk sayfasından beri sürükleyici bir şekilde devam ediyo. Gerilim ve korku dolu. İkinci el bir kitapçıdan satın aldım. Çok iyi durumda. Aldıktan sonra nadir bulunduğunu öğrendim. Dahada çekici hale geldi açıkçası =) Okunması gerekiyor...

S

Selin1616

Ziyaretçi
Kışa açılan kapı kitabı benim için çok değerliydi taşınma esnasında kaybettim yaklaşık abartmıyorum 5 senedir arıyorum hiçbiyerde bulamadım kitabınızı bana belirliyeceğiniz bir miktara sayarsanız çok mutlu olurum en yakın zamanda cevap bekliyorum

Düzenleyen yönetici: