kırmızı et delikanlı adamı bozarmış ne dersiniz

kırmızı et delikanlı adamı bozarmış ne dersiniz

• et yemeyeyim

Oy: 0 0.0%
  • et yiyeyim

• yesemde bişey olmaz zımba gibiyim

Oy: 2 40.0%
  • yemezsem daha iyi olurum

• bilim adamları çok biliyorlar zaten çalışmaktan bitmiş bitmis

Oy: 3 60.0%

• Toplam katılan
    5

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
İspanya`daki Murcia Üniversitesi, araştırmalarında, aşırı et yiyen erkeklerin sperm kalitesinde düşüş görüldüğünü, sebze ağırlıklı beslenen erkeklerin ise sperm kalitesinin yüksek olduğunu ortaya çıkardı. Sizin bu araştırma hakkındaki düşünceleriniz neler

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Aman hemende uygularlar zaten alkolde zararlı ama uygulayan varmı hayır et yemesinler bize daha çok kalsın :D:D ben fazşa kırmızı et yiyen biri değilim ama arada birde canım çekiyor yani

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
işte yurdum yöneticileri herşeyi bizim için yapıyorlar bak et fiyatları rüzgar ın dediği gibi pahalı oluşunun yegane sebebi budur
altınında sağlığa zararlı olduğunu süşünüyorum birde o konuya değinse şu bilim adamları iyi olurdu

Suskun

V.I.P
V.I.P
Yeteri kadar et ve bol sebze alınmalı,sonuçta etin içindeki kan vücuda gerekli.Yeşilliklerin faydaları ise saymakla bitmez.

Yani sonuçtada olayı bir yere bağlamamak gerek,çocukları olan erkeklere ne lazım sperm sayısı.

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Sadece kırmızı ette bulunan b12 vitamini var bide..Eksikliğinde erken bunamaya ve aşırı unutkanlığa neden oluyor...yok yok kesin bunuda isviçreli bilim adamları araştırmış tutar bir tarafı yok =))