Kelebek - Öğretmenim Canım Benim

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Forumumuzun forum olmasında en büyük emeğe sahip, süper modumuz @kelebek matematik öğretmeni olarak atandı.

İyilik, dostluk, güzellik anlamında bütün EN'le başlayan sözleri hakeden biri benim için. İyiki varsın iyiki tanıdım seni.

Kendisine yeni hayatında yürekten kocaman başarılar diliyorum.

İşlerini hallet ve çabucak dön foruma:@

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
Canım öğretmenim iyi ki tanıdım seni iyi ki hayatımda varsın hep olmanı diliyorum seni seviyorum. Görevinde başarılar dilerim.
çocukları hırpalama :P

kelebek

-ütopik-
V.I.P
çok çok çok teşekkürler canımmm çok mutlu ettin beni.. Forumda gerçekten harika zaman geçirdim hepinize çok teşekkürler ve tabi ki herşeyden önce sayın adminime teşekkürler :) İstesem de zaten forumdan ayrılamam heralde ama birsüre işlerimi halledene kadar aranızda olamayabilir özlicem sizleri :(

BIYIKLI

V.I.P
V.I.P
OOOOOOOOOO Kelebek hayırlı olsun katılmışsın aramıza. çok sevindim ülkemin çocukları adına. Onlara bir ışıkta sen olacaksın artık. Hadi hayırlı olsun.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Teprik ederim canim bundan sonraki hayatinda Basarilar Cok gururluyuz senin gibi bir ögretmenimiz daha oldugu icin

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Nihayet ruh halinde neşeli yazdığını gördük. Günlerdir neydi o yaa bütün karamsar ruh hali ifadelerini seçmiştin :@ :)

Ders çıkışlarına ve nöbet günlerine çok dikkat etmelisin. Eee insan müdür yardımcısı olunca aklına başka bir şey gelmiyor:) hhayırlı olsun

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye
Amanın herkes öğretmen mi burada?Ben de ortalıkta şımaran çocuklar gibi geziyorum yahu.Ama sizin aranızda olmak şeref veriyo bana.:)Öğretmenlerimi çok severim ben(Biraz yağcılık gibi oldu ama:D)Hele fizik öğretmenim vardı.Bitanedir o bitane.