• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Kayboldum:D:D:D:D:D

Çirkin Kral

Forum Tutkunu
Adam karısının kedisinden o kadar nefret ediyormuş ki, ne yapıp yapıp ondan Kurtulmanın yollarını düşünüyormuş.. sonunda bir sabah kediyi arabaya attığı Gibi evlerinin 20 blok ötesinde bi sokağa götürmüş, onu orda bırakıp doğru ise Gitmiş... aynı akşam isten eve gelmiş bi bakmış kedi evin bahçesinde karısıyla Oynuyor, kadın neşe içinde "ayy bütün gün onu aradim" demis.. "ama Akşam üstü bi baktım gelivermiş, evin yolunu nasıl da bulurmuş benim akıllı Kedim"

Adam tabi çok bozulmuş ama belli etmemiş.. ertesi sabah yine kediyi
Arabasına atmış, bu sefer evin 40 blok ötesinde bi sokağa götürüp bırakmış Yine ieş gitmiş, akşam işten eve gelmiş bi de ne görsün kedi salonda yine Karışıyla yerlerde yuvarlanıyor..Ertesi gün adam kediyi 60 blok öteye bırakmış, Akşam gelmiş yine kedi evde..sonraki gün 70 blok öteye bırakmış, akşam kedi Yine evde.. adam artık ertesi sabah kediyi arabaya koymuş, 90 blok öteye Gitmiş.. ordan köprü yoluna girmiş, ilk çıkıştan sağa donmuş, ordan tekrar sağa Dönmuş, gitmiş gitmiş, bi 20 blok daha uzağa gitmiş, sola dönmuş, biraz daha Gitmiş, ve kediyi orda arabadan atmış..Saatler sonra evin telefonu çalmış, Adam karısını arıyor:
"Hayatım, kedi orda mi?"
"Evet.. neden sordun?"
"Şunu telefona bi çağırsana... KAYBOLDUM..!"
 

Top