Kate Upton Kimdir?

Papatya

V.I.P
V.I.P

Kate Upton Kimdir? Kate Upton Hayatı, Kate Upton Biyografi
Kate Upton Hakkında

zjHxo1m.jpg


Kate Upton, 10 Haziran 1992 tarihinde St. Joseph, Michigan'da doğmuştur. Çocukluğunu Florida Melbourne'da geçirmiştir. 3 kardeşi vardır. Amcası olan Fred Upton, ABD, Michigan 6. kongre bölge temsilcisidir. İyi bir at binicisi olan Upton'ın binicilik yarışmalarında dereceleri bulunmaktadır.

2008 yılında, Miami Elite Model Management ile anlaşma imzaladı. Daha sonra New York'a taşınan Upton, IMG Models'e katıldı.
İlk modelliklerini Garage ve Dooney & Bourke‘de yaptı. 2010′da Guess‘in yeni yüzü oldu. 2011 yılında Sports Illustrated Swimsuit Issue dergisinde yılın çaylağı seçildi ve daha sonra 2012′de derginin kapak kızı oldu. O günden günümüze Beach Bunny ve Victoria's Secret için modellik yapmaya başladı. Ayrıca Haziran 2011′de Esquire dergisi tarafından “Yazın Kadını” seçildi.
2011 Nisan ayında yayınlanan bir internet videosu (Dougie) ile birden popülaritesini arttırdı. 30 Nisan 2012′de Terry Richardson‘un Cat Daddy adlı videosunda yer alıp büyük ilgi topladı.

yFPcyKG.jpg


Kate Upton’un gerçek adı nedir? Kate Upton ismi ile tanınan sanatçının gerçek ismi Katherine Upton’dur.
Kate Upton’un takma adı nedir? Kate Upton ismi ile tanınan sanatçının aslında takma ismi Kate Upton’dur.
Kate Upton’un ayırt edici özellikleri nelerdir? Kate Upton’un dudağının üzerindeki beni ve vücut yapısı onun en belirgin ayırt edici özellikleridir.

Kate Upton hangi okulda okudu?
Başarılı oyuncu Florida’ya bağlı Holy Trinity Episcopal Academy ismindeki okulda eğitim görmüştür.
Kate Upton üniversite eğitimini ise Indiana University ismindeki okulda sürdürmektedir.

Kate Upton’un ailesine baktığımızda ünlü oyuncunun annesinin ismi Shelley’dir. Shelley Upton Teksas bölgesinin eski tenis şampiyonudur. Kate Upton’un babasının adı ise Jeff’tir. Jeff Upton, bir lisede spor direktörlüğü yapmaktadır. Kate Upton’un amcası olan Fred Upton Amerika’da milletvekilidir.

Alıntıdır...

 
Top