• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Kaç mesaj.......

Gizemli Cadi

Forum Gururu
Admin ve mod arkadaşlar arka arkaya kaç mesaj çekilebilir bunun bir standardı varmıdır...Varsa bu ne kadardır...Eğer yoksa sadece örnek ölarak veriyorum..mesala Beşiktaş için 1907 ye sayalım şu anda 40 larda 1907 ye kadar arka arkaya mesajla doldurabilirmiyiz...Birde bir konu başlatıp sadece kendileri 10 dak içinde dolduran arkadaşlar var...KOnuyu başlatıp sadece geliş bölümünü konuymuş gelişme bölümünü sanki kendisi cevap mış gibi mesajla dolduran arkadaşlara da rastlamak mümkün Bu sayede konular çok dağılmış durumda...Konuyu başlatan ve cevaplayanın birebir mesaj yollaması daha eğlenceli arka arkaya cevaplar bana birinin kendi kendine konuşması gibi geliyor..ve bu gerçekten çoook sıkıcı oluyor......Bunun standardı yoksa bunun bir standarda bağlanmasını istiyorum Bana göre her oyun kurallarına göre oynanmalıdır ki haksızlık olmasın Forma yeni katıldım sayılır bunu bir özeleştri gibi algılarsanız sevinirim..Aklıma takılanlar bunlardı sordum ...Beni çerez ailesine kabul ettiğiniz için hepinize TEŞEKÜRLER Bu konuda üye arkadaşlarda beni bilgilendirirlerse çok sevinirim..

e-PaCk

Forum Gururu
e-pack ben de sana teşekkür edeyim :P Tabiki de geyik olacak arkadaşlar, konu çok dağılmadığı sürece sıkmasının tersine bence eğlenceli hale getiriyor ;)

ben de sana teşekkür ediyorum kelebek teşekkür ettiğin için mesajı anladığın için. hatta teşekkürün ötesinde bir şey bu takdirnamemsi bir şey rep verilesi bi durum :) verdim bile .
dipnot: sarhoşluğumla alakası yok ayık olsam da verirdim ( :