Jeriko İle Röportaj

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
1) Adınız - Yaşınız - Burcunuz?

Malum Jeriko.40 yaşındayım. Koçla Balık arsında gidip geliyorum.20 Martta doğmuşum.Kararı siz verin koç muyum balık mıyım?

2) Saç renginiz - Göz renginiz?
Siyahtı yavaş yavaş grileşiyor.Koyu kahve

3) Boyunuz - Kilonuz?

1.78 m 78 kg

4) Yaşadığınız şehir?
İçanadolu bu kadar yeter.

5)burcun ve özelliklerini tam anlamıyla taşırmısın?
Koçun özelliklerini daha çok taşıyorum.Ama bazı huylarımda balık burcunu çağrıştırıyor.

6) Kırıldığında gönlünü almak zor mudur? kolay mı?
Kolaydır.Eğer büyük birşey değilse.

7)Hayat çok güzel, ama bir de _____ olmasaydı... (boşluğu tamamlayabilirmisin?):
gelecek kaygısı

8) Tuttuğunuz takım?
Konyaspor-Fenerbahçe

9) Fobilerin - Hobilerin?
Ani ölüm-deprem.
Kitap okumak, internet, televizyon seyretmek,alışveriş yapmak...Hobinin tam karşılığı değil ama seninde kasttetdiğin bunlar sanırım.

10 ) Okul - İş (kısaca anlatım)
Ön lisans mezunuyum.Lisans tamamlama hakkının çıkmasını bekliyorum.
Tarım bakanlığına bağlı bir kuruluşta teknikerim.

11) Giyim tarzınız?
Spor giyinirim.Beni kumaş pantolonlarla görenler şaşırıyor.O kadar yani

12) En büyük hayaliniz?Çocuklarımın iyi yerlere geldiğini görmek.Yani vatana millete ve dine hayırlı bireyler yetiştirebilmek.İnşallah hayal olmaktan çıkacak.

13)Beğendiğiniz ve Beğenmediğiniz huyunuz?Çabuk sinirlenip çabuk kalp kırmak.
Kesinlikle ahde vefa gösterim.Nankörlük etmem.Yardıma ihtiyacı olanı görmezden gelmem elimden geleni,tanımasam bile yaparım.

14) En sevdiğiniz renk?
Eflatun yani açık mor

15) Nasıl bir kişiliğe sahipsiniz?
Dostluğa önem veren, dürüst,kırılgan, alıngan.

16) Ne tür müzik dinlersiniz?
Türk halk müziği ama kulağıma hoş gelgen her müziği.Bu cazda olabilir repte klasik müzikte ama türküler benim her zaman favorilerimdir.

17) En sevdiğiniz şarkı ve nedeni?
Erol Evgin Sevdan olmasa.Çünkü beni alıp eskilere özlediğim günlere götürüyor.

18) Sevdiğiniz varmı - ona burdan ne söylemek istersiniz?
Eşim var.Bana katlandığın için çok teşekkür ediyorum.

19) Yaptığınız en büyük çılgınlık?
En büyük çılgınlık 12-13 yaşlarında 60 derecelik eyimi olan ve çok işlek bir caddenin kestigi yokuştan frenleri tutmayan bir bisikletle inmeye çalışmak.

20 ) Sevdiğiniz için neleri göze alırsınız?
Akla mantığa uygun herşeyi.Hayatı söz konusuysa ölüm riskini bile.

21) Sevdiklerin - Özlediklerin - Korkuların?
Sevdiklerimin çok şükür hepsi yanımda.Özlediklerim.Yatılı okul arkadaşlarımdan bazıları.
Bugünlerde deprem ve sevdiklerimi kaybetmek.

22) Şu an (Ben burada ne yapıyorum? Kim getirdi beni buraya?)
gibi sorulara maruz kalmaksızın ruhunun olmak istediği yer?

Cennet.

23) İzlemekten keyif aldığın tv proğramlarınız neler?
Belgeseller,haber programları,bazı çizgi filmler,spor,western filmler epey var
yani televizyonu Türk pembe dizilerinden ibaret olmadığını düşünenlerdenim.

24) Hayatta en cok kıymet verdiğin?
Ailem.

25)Bu Şarkı Benim Şarkımdır Dediğin Şarkı Hangisi? (Neden)
Askerdeyken Nilüferin Uzaklarda şarkısı vardı.Çünkü hakikaten tüm sevdiklerimden yanlız ve uzaktaydım.Ama şuan öyle bir şarkım yok.

26)aşağıdaki Kelimeler Sana Ne Ifade Ediyor ( Tek Kelime Ile )

---aşk
geçici
---para
önemli
---bayrak
uğrunda ölünecek
---silah
uzak dururum.
---dost
gerçek olanını bulmak zor
---futbol
en sevdiğim spor dalı
---müzik
türkü
27) Çerez Forum sitesi ile nasıl tanıştın kısa bir anlatırmısın
Ozanbarışın eklediği çizgi romanlar sayesinde buldum.Epey bir süre sessiz bir şekilde girip çıktım ama bir yandanda yorumları diyalogları izledim.2005den beri forumları tanıyan biriyim.Yani forum kültürü olan biri.İçimden bir ses burası iyi dedi ve tanışma bölümünde bir merhaba dedim arkası geldi.O gün bugündür çıkamıyorum cerezforumdan.

28) Çerez forum hakkında düşüncelerin neler şöyle olsa daha iyi olurdu dediğin neler var?
Cerezforum köklü bir forum.Güzel bir forum.Üye sayısı çok iyi fakat katılımcı sayısı kötü olmamakla birlikte biraz problem var.Bir şekilde katılımı dahada artırmak lazım.Mesela linkleri görebilmek için 20-30-50 vs.mesaj sınırı getirilebilir.

29) Sitede En sevdiklerin ve Sevmediklerin kimler var politik olmadan cevap verecek olsan
Ya şimdi şu bu demeye gerek yok bir kaç kişi dışında hakikaten herkesi çok seviyorum.
Ama Kalpsizin esprilerine çok gülüyorum.Onun olması hem beni hem forumu neşelendiriyor. Birde Yorumsuzun mütavaziliği ,efendiliği ve demokratikliği ön plana çıkıyor.
Az da olsa sevmediğim kişi ve kişler var ama söylenmez.

30) Forumda Seni Üzen Olay ?
Kelebek'in foruma ilgisizliği.
31)Forumda Seni En Çok Sevindiren Olay ?
Habire üye sayısının artması ve bunların içinden katılımcı üyelerin çıkması.

29) Yöneticilere seslenmek istiyorum dediğin neler var?İşlerini biraz daha ciddiye alsınlar.O rütbe verildikten sonra daha çok katılım daha çok öz veri göstermeleri lazım.

30) Neden jeriko nick sebebi bir anısı varmı?
Jeriko sevdiğim ve zevkle okuduğum bir çizgi roman kahramanı.

Samimi güzel bir paylaşım oldu teşekürler jeriko tanıma fırsatı verdiğin için :)

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
1-lisans tamamlama hakkı nasıl çıkıyor(merak sadece)

2- 28.soru eğer öyle bir sınırlama getirirsek forum içinde sırf linki görmek için yazılmış saçma sapan mesajlarla karşılaşma ihtimalimiz yükselmez mi..ben yükseleceğini düşündüğüm için bu olaya karşıyım..belki bir kaç üye kazandırabilir bu bize bu arada forumu sevdirebiliriz..ama çok fazla kötü mesajlada burun buruna getirir bizi..

3-sevmediklerinden biri benim..nasıl biliyorum bak:D

4-29(2. 29 numaralandırmaya dikkat)a katılıyorum Kırmızı görevini doğru dürüst yap yoksa atarim seni forumdan..:P

5- Cennet nasıl benim aklıma gelmedi bu diye bu cevabı görünce paraladım burda kendimi...

son olarak senin dostluğunu samimi oluşunu sevdik..senin aramızda olmandan büyük bir mutluluk duyduğumu belirtir..her zamn bizimle olmanı temenni ederim..

saygılarımla

kardeşin..:):P

jeriko

Özel Üye
Özel üye
1.Bitirdiğim bölümün devamının AÖF tarafından bizim bakanlıkla işbirliği yapılarak açılması gerekiyor.Başka bölümlerde tamamlayabilirim ama onların bana maddi bir getirisi olmaz.
2.Benim fikrim bu.;;P
3- Çok alıngansın öyle olmadığını biliyorsun
4-Çok alıngansın öyle olmadığını biliyorsun
5-Hayat tecrübesi.:D

son olarak senin dostluğunu samimi oluşunu sevdik..senin aramızda olmandan büyük bir mutluluk duyduğumu belirtir..her zamn bizimle olmanı temenni ederim..
Tabi tabi geçen bunu kanıtladın*.:D

*Şaka şaka bilmukabele

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Çok teşekkürler hocam samimi röportaj için. Sizi daha iyi tanıma fırsatı bulduk.

Linkler için mesaj sınırı bir dönem denemiştik inanın kaliteyi inanılmaz şekilde düşürüyor bu olay.

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
Bir insanın adını sanını bilmek tanımak değildir. İsim falan geçmiyor röportajda ama çok samimi bir röportaj olmuş + gerçekten tanımaktan memnun olduğum birisi. Efendiliğini, benden yaş olarak çok büyük olmasına rağmen hiçbir zaman bir abi triplerine girmeyen bir kişi.
Kendi adıma tanımaktan çok memnun oldum.

Gizemli Cadi

Forum Gururu
Filtrelere rağmen.. ;;) Uzun ve keyifli sohbetler ettiğim arkadaşım...:D Fikirleri ve düşünceleri gerçekten benim için çok önemli...Kendi gibi bir röportaj olmuş...:D İçten ve samimi...

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Bilgilerini bizlerle paylastigin icin tesekkürler Jeriko seni de biraz tanimis olduk