• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

İzmir sokaklarındaki akıl almaz laiklik

evet efendim...

izmir adı verilen sahil yöresindeki akılalmaz ve duyanların, tanıklık edenlerin sakallarını diken diken edip gören dindoşların ise sakalıyla gözünü kapayıp aman tayyibim diye haykırdığı tüyler ürperten laikliktir. inanın iki gün önce izmirdeydim bu kadar laiklik olmaz, bu kadarı fazla der en laik teyzesi bile. sahilde kucak kucağa oturan tipler, mini şort ve sütyensiz giyimli kızlar, cinsel bakışlı şuh kahkahalı ve kordon'da ellerinde şarap kadehiyle hah hah hah diye gülen sarışın bayanlar ve tayyip keşke ölse diye bağıran iğrenç gülüşlü dişlek kızlar vardı. kız dedim ama kız mıdır kadın mıdır bilemeyeceğim tabii. ama bu kadar laikliğin alemi yok. tamam atatürkçüsünüz falan ama atatürk'ün efendime söyleyeyim alkol almasına, sigara içmesine falan bu kadar özenmemelisiniz sayın izmirli arkadaşlarım. hepinizi çok sevmem hatta hiç sevmem ama benim gibi hakan şükür tipi gerici dindoş birini bile bu kadar kızdırdıysanız diğer ak partili halkımızı düşünemiyorum bile.

bir gece ansızın geliriz. herkes aklını başına devşirsin ulan.

laiklik bu değil, insaniyet bu değil!

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Bak izmirli tarafımı kızdırdın,seni dindoş seni ansızın gel izmire seni linç ettireyim,tüm laiklere:D

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Ayıp ettin şimdi geldiğini haber etseydin ya senide alırdık aramıza....Her Akşam Vodka Rakı ve Şarap içtikçe delirir insan olur harappp..:D