ıstek

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
sevgili arkdasimiz ve doktorumuz bize herkonuda sordugumuzda bizleri yanitsiz birakmiyorsunuz Allah razi olsun. Acaba mümkünmu bizler soru sormdan burda kendi bilgidiz hastaliklar tedaviler uzerinde konulari ve önerileri bizlerle paylasa bilirmisiniz ? böylelikle bizler daha cok bilgi sahibide oluruz.Tesekkürler.

Dr_M

Özel Üye
Özel üye
Site yöneticisi bu sayfada birebir görüşme tasarladı. Genel sağlık bilgileri köşesi hastalıklar hakkında bilgi için daha uygun olmazmı? Güncel konularda yazmaya çalışacağım. Beni de aranıza kabul ettiğiniz için ben teşekkür ederim CEREZFORUM ailesine.... İyi akşamlar..

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Siz gibi güzide insanlara aramızda herzaman yer vardır.Destekleriniz ve özveriniz için sonsuz teşekkürler.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Site yöneticisi bu sayfada birebir görüşme tasarladı. Genel sağlık bilgileri köşesi hastalıklar hakkında bilgi için daha uygun olmazmı? Güncel konularda yazmaya çalışacağım. Beni de aranıza kabul ettiğiniz için ben teşekkür ederim CEREZFORUM ailesine.... İyi akşamlar..

Tabiki uygun ve bizlerle oldugun için biz tesekkür ederiz

bunu sizden rica etmem dedigim gibi daha cok bilgi edinmek adina umarim sizi bu konularda yormamis oluruz Ve bizleri kirmadigin için tesekkür ediyorum CEREZFORUM ailesi adina