• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Iste Gercek Kürt Annesi

wien06

V.I.P
V.I.P
Anneden DTP'LİLERE ŞOK

Diyarbakır'daki patlamada ölen Eren'in annesi DTP'li vekilleri cenazede istemedi.

Diyarbakır'daki patlamada yaşamını yitiren Eren Şahin son yolculuğuna uğurlandı. Cenazede Türk bayrağını kucağına alıp, sıkı sıkı sarılan anne
Oya Erolat, DTP'li vekillerin cenazeye katılmasını istemedi.

Tabutun camiden çıkarılması sırasında Eren'in akrabaları ve okul arkadaşları fenalık geçirdi. DTP'lileri cenazede istemediğini belirten acılı anne Oya Erolat, cenaze namazına katılmalarına da izin vermedi.

DTP'LİLER KATILMADI

Cenaze namazı sırasında, DTP Diyarbakır Milletvekilleri Selahattin Demirtaş, Aysel Tuğluk ve Gültan Kışanak, Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Binici ile Batman Milletvekili Bengi Yıldız, Bağlar Belediye Başkanı Yurdusev Özsökmenler, Yenişehir Belediye Başkanı Fırat Anlı, Kayapınar Belediye Başkanı Zülküf Karatekin ile Dicle Belediye Başkanı Abdullah Akengin, cami dışında bekledi.

Cenaze namazına Tarım ve Köyişleri bakanı Mehdi Eker de katıldı. Acılı anne mezarlığa kadar oğlunun fotoğrafını taşıdı. Cenazede güçlükle ayakta duran acılı anne Oya Erolat, oğlunun mezarını karanfillerle süsledi.
internethaber

ANACIGIM SENIN GIBI KÜRT ANALARININ O MÜBAREK ELLERINDEN ÖPERIM SENIN GIBI ANALAR OLDUGU MÜDDETCE BU HAINLER AMACLARINA HIC BIR ZAMAN ULASAMIYACAKLARDIR SANA ALLAHTAN SABIR SEHIT OGLUNADA RAHMETLER DILIYORUM.

Bu olay birkez daha bu hainlerin nasil bir asagilik cani(baska sifat yazamiyorum cunku forum kurallarini cignemek istemiyorum) olduklarini göstermistir.Sözde kürt halkinin hakkini savunduklarini söyleyen bu serefsizler bu olaydada masum kürtleri insafsizca öldürmüslerdir.

UMARIM BU OLAY BILINCSIZCEDE OLSA BU TERÖR ÖRGÜTÜNÜ DESTEKLEYENLERE BIR DERS OLUR TÜM DIYARBAKIR HALKININ VE MILLETIMIZIN BASI SAGOLSUN.

HAINLER SUNU UNUTMASINKI BU TÜR OLAYLAR BIZI KORKUTMAZ AKSINE BIZI DAHADA GÜCLÜ KILAR

ÜSTTE MAVİ GÖK ÇÖKMEDİKÇE,

ALTTA YAĞIZ YER DELİNMEDİKÇE,

SENİN İLİNİ VE TÖRENİ, KİM BOZABİLİR ?

EY TÜRK ! TİTRE VE KENDİNE DÖN !