İşte Buda Benim Hikayem

Celal28-

Forum Gururu
Zaman 2004 Temmuz Ayı Giresunda Yengem Ve Teyzemin Oğullarının Sünneti Vardı 'side aynı güne rastlamıştı.İlk Önce Teyzeminkide Gittik Ordanda Yengemin Yanına Gittim.Orda Ayşegül Diye Bir Kızla Tanıştım.Baya Bir Hizmet Yaptı Bana.Evli Sanmıştım İlk Baştan.Sonradan Sordum Evli Dğilmiş.Ona karşı o akşam bişiler hisetmiştim ama bundan kimseye haber vermedim.zaman ilerliyor bizim sohbetimiz koyulaşıyordu.derken yatma saati geldi iddiaya girdik uyuyan dondurma alacaktı.iddia bahaneydi sadece ben tanışmak istiyordum oda benim gibi düşünmüş,sabahaın saat 5ine kadar oturduk.sonunda anlaşarak yattı.o bana bende ona dondurma alacaktım.8.30 da kalktık tekrar tireboluya döndüğümde kalbim giresunda kalmıştı canım sıkılıyor birisini arıyordu.ilk önce umusamazlıktan geldim ama zaman ilerledikçe içimi yakmaya başladı.dedim galiba şık oluyorum.sonra 1 hafta sonra tekrar gittim giresuna sahile çıkalım dedim kabul etti. o arada bana teklif etti bende düşünmeden kabul ettim.herşey çok güzel giderken birden amcası meydana çıktı ben onunla kalede buluşurken bizi görmüş.Ayşegüle baya bir kızmış benden ayrılmasını söylemiş oda amcasını karşısına almasına rağmen ailesinin baskısıyla ayrılıyoruz 2-3 birbirimizi ne arıyoruz nede soruyoruz sonra o beni arıyor BEN SENİ SEVİYORUM diyor tam unuttum derken yeniden başlıyor sevdamız 2-3 hafta daha çıkıyoz daha sonra bu sefer özlem giriyor okul iş felan derken ben daha yanına gidemiyorum ama her akşam bir defa kesinlikle arıyorum.benden ayrıldıktan sonra giresunda başka birisini buluyor.2-3 ay sonra evleniyorlar.ben ondan önce ben evleniyorum demiştim burda suçluyum biliyorum ama bunu yapmalıydım çünkü bana gerçekten çok acı çektirmişti.sonunda oda evlenmeye karar verdi.evlenmesine bir gün kala onu aradım ben evlenmeyeceğim sana yalan söyledim buna mecburdum dedim.neden yaptın bunu bana diyince sustum.benim daha geri dönüşüm yok dedi ama şunuda bilki ben seni adam gibi sevmiştim dedi teyzemin yanına geliyor sonra ben celalı sevdim diyor teyzemde inanmıyorum senin sevgine sen celalı sevsen onu üzmezdin bu kadar acı çektirmezdin.deyince ben onu sevmiştim ama şimdi sırf ona acı çektirmek için evlendim dedi.ama istediğim gibi olmadı o ağlamadı bile beni sevdiğini biliyorum bana söylemek istemedi çünkü her eline geçen fırsatta bana olan sevgisini söylüyordu dedi.teyzemde o sana bu kadar iyilik yaptı sen ise onun sana yaptığı bu kadar iyiliğe karşılık ne yaptın ben evleneceğim diyerek ona acı çektirmekten başka.ben biliyorum yeğenimki üzülmez senin gibi bir tuzağa daha düşmez.üzülen sen olursun o yine bulur ama sen artık sonsuza dek üzüleceksin dedi.biliyorum arkadaşlar yanlış hareketlerim oldu ama ben onun için canımı bile gözümü kırpmadan verecek kadar sevmiştim o ise şu anda başkasının oldu ayrıca 3 aylık hamile bu haksızlık değilmi işte duyun BU YALAN DÜNYASININ ÇİVİSİ ÇIKMIŞ en saf en güzel duygu dediğiniz sevgi bile yalan olmuş aslında benim bu çektiklerime karşılık hala yaşamam büyük bir velinimet canıma kıymaya çalıştım engel oldular ama şunuda biliyorum bir daha asla onu sevdiğim gibi sevmeyeceğim kimseyi

belki kulağına gider söylüyorum TANRIDAN TEK DİLEĞİM HİÇ MUTLU OLMA AYŞEGÜL,HEP HASRET KAL MUTLULUĞA TIPKI BENİM ESKİDEN SANA HASRET KALDIĞIM GİBİ

ARTIK SEVGİLİM DEĞİL NEFRETİMSİN BUNUDA UNUTMA........

Celal28-

Forum Gururu
Aşkım Yaşım Genç Ama Çektiklerimi Bu Yaşımda Kimse Çekmedi Sen bİliyorsun Bari Ne Çektin Sen Anlarsın Benim Halimden Hepsine Kabulumde Sonunda Evlenmesi Değilmi Beni Bitiren?

AŞKIM BEN ONU DELİKANLI GİBİ SEVMİŞTİM...AMA BUNDAN SONRA ARTIK AŞKA SEVGİYE İNANMIYORUM ÇÜNKÜ GERÇEK AŞK VE SEVGİ BİTMİŞ ARTIK BENDE SON NOKTAYI KOYDUM ARTIK...