• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

işte aradığım eş adayına bir örnek:)

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
IMG_3926.jpeg

arayıp da bulamadığım eş adayına bir örnek gösteriyorum işte bu:):)

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
ben bunu biliyorum eşim hastalanınca bu modellere dönüşebiliyorum ama hasta olduğuna inanmam biraz zaman alıyor .

bunun birde 4 valiz 12 çanta ve 6 kutu taşıyan 1 depo ile 200 dükkan gezebilen alışveriş moledeli var ama erken arıza veriyor benden söylemesi

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
bunun birde 4 valiz 12 çanta ve 6 kutu taşıyan 1 depo ile 200 dükkan gezebilen alışveriş moledeli var ama erken arıza veriyor benden söylemesi
Abi naptın ya :D ben bi mağazaya bakınca daraltı geliyor :D
Hatta arkadaşlarımla gezmeye çıkınca mağazaları gezmeyi hiç sevmiyorum muhakkak semtteki tüm mağazalara uğruyoruz:(
Ben bi pastanede çay bahçesinde oturup sohbet etmeyi tercih ediyorum :)
Kendimden şüphe etmeye başladım :eek:

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
Abi naptın ya :D ben bi mağazaya bakınca daraltı geliyor :D
Hatta arkadaşlarımla gezmeye çıkınca mağazaları gezmeyi hiç sevmiyorum muhakkak semtteki tüm mağazalara uğruyoruz:(
Ben bi pastanede çay bahçesinde oturup sohbet etmeyi tercih ediyorum :)
Kendimden şüphe etmeye başladım :eek:

sen herzaman farklısın zeynoo :)

erkek adama hiç yakışmıyor ev işi falan:Dben hiç istemem böyle iş yapan adamı:P
töbü töbü

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
ahada hasta oldun yatak döşek yatıyon ne olacak o zaman .... normalde yapmaz tabii kat'iyen mek'r ü külliyen olmaz . ama eşin hastaysa yemekte yapacan evide süpürecen . iyileşince ettiklerini fitil fitil burnundan getirecen :)

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
valla ben isterim şimdi entel olucaz diye farklı olmaya gerenk yok:)
hangi kadın istemez ki şöyle ayaklarını uzatıp biraz rol değişimini her zaman olmamak şartı ile isterim.
ama tek ricam lütfen mutfağı dağıtmasın:)