• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

İsminizin Baş Harfine Göre Aşk Hayatınız

SaMeT10

Usta
S - Ş
Gevezesiniz. En buyuk zevkiniz konusmak. Esiniz dinlemekten hoslanmiyorsa yandiniz. Es degistirmek zorundasiniz. Cunku konusmak sizin icin bir ihtiyac. Hayatinizdaki her sey derli toplu olmali. Uyumsuzluk ve karmasadan nefret ediyorsunuz. Siz her seyi kontrol etmek istiyorsunuz. Cok flort ediyorsunuz. Sizin icin flort seksten onemli. Ama bir kere kalbinizi kaptirmaya gorun, dunyanin en sadik insani oluverirsiniz. Size uygun sevgili bulamazsaniz, iyi bir kitapla da idare edebilirsiniz.maalesef gevezeyim:)
nerdne bilmişler ajaba:)
 

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
B
Duygusallik ve romantizm sizin ozelliginiz. Mum isiginda yemek, ay isiginda yurumek sizin icin ideal. Sevgiliniz size hediye almak zorunda cunku bu tur numaralardan hoslaniyorsunuz. Iradeniz cok kuvvetli. Ozellikle seks konusunda. Ama sevginizi ifade etme kabiliyetini muazzam.


Buda mı bayanLar içiN???
Çünkü başTan aşağı paLavRa. HeLe iRaDe :D Tam zıTTı :D
 

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
D
Kafaya takmaya görün! Onu mutlaka elde
edersiniz. Imkansiz olsa bile kolay kolay
vazgeçmezsiniz. Yardimseverligin bu kadari
da fazla.Popülerliginizin kaynagi da bu.
Sifatlariniz sunlar: Seksi, sadik, kiskanç ve
bencil.


asla sadik degilimdir, ve cok kolay vazgecerim
 

Ninova

Ya heRru Ya MeRru !
D

Kafaya takmaya görün! Onu mutlaka elde edersiniz. Imkansiz olsa bile kolay kolay vazgeçmezsiniz. Yardimseverligin bu kadari da fazla.Popülerliginizin kaynagi da bu. Sifatlariniz sunlar: Seksi, sadik, kiskanç ve bencil.

sadık olursa neden olmayayım :w
hey kıskancım ama bencil değilim.
ama dogru sayılır :D

ılk ısmım z ile
Z

Askin aci çekmek oldugunu artik biliyorsunuz. Samimi, hassas, duygusal ve hayalperestsiniz. Basi dertte olan insanlar için, sizden daha iyi biri bulunamaz. Üstelik her zaman da sevgilinizin kurtaricisisiniz.Ama paylasmaktan çok hoslanmiyorsunuz. Özel hayatinizi, sirlarinizi kendinize sakliyorsunuz. Belli olmasa da seksi seviyorsunuz. Evlenmek zorundasiniz yoksa yapamazsiniz


son ıkı cumle harıc buda uydu :D
 

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
F

Ideal sevgili, ideal romantik. Sevgilinizi ilahlastiriyorsunuz. Üstelik bundan zevk aliyorsunuz. Disaridan gösteris düskünü olarak görülebilirsiniz ama içinizde sicak ve romantik bir insan var.Umarim pesinde kostugunuz ideal sevgiliye ulasirsiniz.


:( :( :( unutmuştum aşkı :)
 

BeReNN

Alyam?
Özel üye
S-Ş

Gevezesiniz. En büyük zevkiniz konusmak. Esiniz dinlemekten hoslanmiyorsa yandiniz. Es degistirmek zorundasiniz. Çünkü konusmak sizin için bir ihtiyaç. Hayatinizdaki her sey derli toplu olmali. Uyumsuzluk ve karmasadan nefret ediyorsunuz. Siz her seyi kontrol etmek istiyorsunuz. Çok flört ediyorsunuz. Sizin için flört seksten önemli. Ama bir kere kalbinizi kaptirmaya görün, dunyanin en sadik insani oluverirsiniz.Size uygun sevgili bulamazsaniz, iyi bir kitapla da idare edebilirsiniz.


Evet sadık ve kontrolcu biriyimdir gerisi uymuyor :)
 
Top