• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Işık Hızında İnternet Türkiye'de

sherry

V.I.P
V.I.P
TellCom QuickNetQUiKNET Nedir?
QUiKNET, dünyanın en hızlı internet erişim teknolojisidir. QUiKNET ile artık Türkiye'de interneti ışık hızında kullanmak mümkün.Mesela QUiKNET ile 1,5 saatlik bir filmi sadece 1,5 dakikada indirebilir. Sevdiğiniz şarkılarla dolu bir koca albümü saniyeler içinde yükleyebilirsiniz.
QUiKNET Niçin Işık Hızında ?
Çünkü, QUiKNET'in altyapısında fiber optik kablolar kullanılır. Fiber optik kablolar bakır kablolardan farklı olarak bilgiyi elektrikle değil, ışıkla aktarır. Böylece, daha fazla bilgiyi çok daha yüksek hızlarda kesintisiz olarak ulaştırır. Yeni internetiniz ışık hızında çalışır.
Avantajları
Ücretsiz kurulum
Ücretsiz aktivasyon
Ücretsiz modem(Bağlantıyı sağlayan cihazı aboneliğiniz boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz.)
İlk ücretsiz kullanım
Işık hızıyla 100 Mbps'e varan internet erişimi
TellCom QuickNet
TellCom Turkcell Grup şirketi ve yeni kullanıma sundukları bu alt yapı ile telekomdan daha yüksek bir seviyede giriş yapacak gibi gözüküyorlar. Açıkcası telekomun verdiği hızlar ile kıyaslandığında hem hız olsun hem fiyat olsun oldukça fark var aralarında.VDSL olarak giriş yapacak diye tahmin etmeme rağmen güzel bir haber olarak nitelediğim bu bildirinin en üzücü yanı sadece bir kaç bölgede uygulamaya geçmiş olması Zaten uygulamanın geçtiği bölgelerde site bölgesi. Ataşehir nerdeyse tamamen siteler üzerine kurulu. Ve eskiden superOnline burada telekomdan önce kendi adsl sini satıyordu. Şimdi sanırım Turkcell grubu hatları değiştirerek telekomdan yukarı bir çıkış yapmak istiyor.
 
Top