İphona 15 pro Max sın Türkiye’deki fiyatı dudak uçuklatacak

iPhone 15 Pro Max (Ultra)

iPhone 15 kaç TL, ne kadar olacak? sorusu çok merak ediliyor. iPhone 15 fiyatı, Türkiye'de 49.999 TL'den başlıyor. 2023'ün en pahalı iPhone modeli yani iPhone 15 Pro Max ise 76.999 TL başlangıç fiyat etiketinden satılıyor.

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Hiç gözüm yok 😁😁 ben kırık telefonumun camını yaptırmaktan vazgeçtim 😁 tamir fiyatının yarısına telefon aldım 😁
Şaka Maka bence sadece Türkiye'de degil Amerika'da bile zenginler hariç orta gelir düzeyi için fiyat fazla. Bu kadar eder bir telefon degil benim için param olsa bile almam 😁

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Yanlış bilgi.

92.500 TL olduğunu söylediler bir youtube kanalında. Yanlışsam düzeltiniz.
Yanliş bilgi değilde. Bu telefonun GB sine göre değişen fiyat lar
Ve
Fiyat listesi devamı
IMG_3858.jpeg

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Hiç gözüm yok 😁😁 ben kırık telefonumun camını yaptırmaktan vazgeçtim 😁 tamir fiyatının yarısına telefon aldım 😁
Şaka Maka bence sadece Türkiye'de degil Amerika'da bile zenginler hariç orta gelir düzeyi için fiyat fazla. Bu kadar eder bir telefon degil benim için param olsa bile almam 😁
Yurt dişinda aslında çok pahalı gellmiyor en düşük seveyedeki maaşlı bir çalışan bile ala biliyor Şöyle diyeyimki. Mesela Abo anlaşmali yapıyorsun 1 sene yada. 2 sene Senesi dolunca çıkış veriyorsun yada müşteri kayıp etmemek için farklı imkanlar sunuyorlar Aldıgın yeni telefonda. Cazip.fiyatla. Ödüyorsun. ama Türkiyede elektronik. Şeyler gerçekten çok pahalı